Strona o tuningu skuterów.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Strona o tuningu skuterów.

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chciałbym stworzyć stronkę o tuningu skuterów. Dokładniej chodzi mi o to, żeby wszystkie porady itp z forum przerzucił na stronę. łatwiej byłoby znaleźć szukane rzeczy. Sam nie mam za dużo czasu więc potrzebuje 2 chętnych osób, które zajęły by się stronę po jej stworzeniu. Do adminów i moderatorów j.pl: Na stronie chciałbym dawać odnośniki do tego forum. Dałbym banner jednoślad.pl oraz jakieś info w stopce, że jest to jakaś cześć strony jednoślad.pl. Co wy na to? Piszcie opinie =)

Anonimowy

Po co robić drugą stronę, żeby na niej było to samo, co na forum? Dla mnie bez sensu

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Anonimowy

tzn.ja mysle, ze tu chodzi o rozloczenie forum i zrobienie takiego poradnika czyli ze np byly tam podklejone tematy, atu by zostalo poprostu zwyczajnie forum, i jak by ktos cos robil(jakis projekt czy cos) to by szlo na stronke. chyba dobrze zrozumialem? jeśli tak ma byc to wdl. mnie to nie glupi pomysl

Anonimowy

Mccrazy dobrze zrozumiałeś… Na stronce nie będzie wszystkich tematów z forum. Będą tam w skrócie opisane wątki w pełni rozwiązane, które mogę pomóc innym użytkownikom.

Anonimowy

bardzo dobry pomysl.. tylko ja nie pomogę bo nie umiem robic takich bajerkow ale pomysl ok/….

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

mi się to bardzo podoba .. ktos by chcial cos zobaczyc nie musi szukac, wchodzic itp tylko odpala sobie stronę i juz ma …

Anonimowy

Pomysł byl już ponadz 10dni temu no i raczej nie wypali bo nikt takiej strony nie tworzy. A co do pomysłu to jak dlamnie dobry tylko lepiej gdyby strona nie zawierała tych samych rzeczy oczywiście nie które muszę się powtarzać. Np. strona jako przewodnik do tuningu wizualnego jak i mechanicznego

Anonimowy

Xakass, a potrafisz robić strony internetowe? Jeżeli tak to spoko, pomogę Ci szukać artykułów i pomocnych rzeczy na stronke.

Anonimowy

żeby stworzyć taką stronkę, trzeba znać jezyk PHP, a w wieku 15 lat mało osób go zna :P. Stronki, takiej jak napisliście nie da się zrobić w HTML no chyba, że co chwilę edytowałbyś kod 😛

Anonimowy

Ja się nie zgadzam, aby ktokolwiek tworzyl stronę na podstawie materialow zebranych na tym forum. Koniec kropka.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie