Sklep http://motor-x.pl - opinie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    kamilo235
    Użytkownik
    • 6

Witam! Chciałem się dowiedzieć czy opłaca się kupować części na tej stronie?? Kupował ktoś z was tam coś ??

fanskuterow
    Użytkownik
    • 0

Robiłem tam kilka zakupów do mojego Vapora i powiem ci, że wybór części mają ogromny i ceny w porównaniu z innymi sklepami bardzo przystępne.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

wobler
    Użytkownik
    • 0

witam was SKLEP MOTOR X to typowy internetowy złodziej moze i wysyłka jest nie droga a w przypadku reklamacji zycze wam wszystkim powodzenia a mianowicie zamówiłem koncówke manetki komplet do rometa division 249/125 koszt towaru 16zl przesyłka 14zl towar przyjechał po tygodniu po odpakowaniu okazało sie ze czesc ta jest do innego pojazdu malo tego uszkodzona!!!!!!dzwonie do nich i mowie jak wyglada sprawa a oni ze mam wysłac towar na koszt własny oczywiscie!!!!!!! z zalaczonym formularzem reklamacji i tak zrobiłem!!!!!!!!! po prawie miesiacu czekania dzwonienia nagle kurier puka do mych dzwi i ma przesyłke za pobraniem oczywiscie 14zl na moj koszt !!!!!!!!!!!!!!otwieram a w srodku ????????!!!!!!!! te same koncówki manetki a na formularzu reklamacji zwrotu napisali ze towar ma uszkodzone opakowanie i reklamacji zwrotu nie uznaja !!!!!pieknie tylko ciekawe ze opakowaniem była gruba czarna folia która mósiałem otworzyc by sprawdzic czy to co mam w srodku to moja czesc ktora zamówiłem czyli podsumowanie koncówka manetki 16 zł transport 14zł reklamacja wysyłka 14zł no i odmowa reklamacj i zwrot na mój koszt towaru 14zł razem 58zł odradzam ten pie********** sklep wszystkim

Klerykpreston
    Użytkownik
    • 0

Wobler musiałeś mieć strasznego pecha albo nie jesteś takim aniołkiem jak piszesz. W motor-x.pl robię zakupy od roku i większych problemów nie miałem. Co prawda wysyłka nie jest ekspresowa ale zawsze dostaje to co zamawiam. Także zwracałem do nich dzwon sprzęgła i po około 4 dniach od wysyłki miałem pieniądze na koncie. Dodatkowo facet dzwonił i informował że zwrot dotarł. Proponował też alternatywne zakupy. Wspomnę tylko, że paczkę odesłałem kurierem bo pocztą rzeczywiście może iść miesiąc. Ja jak najbardziej polecam sklep

Maro
    Uczestnik
    • 1

Nie Polecam strony. Dostałem maila z informacją że paczka zostanie wysłana 5 dni po złożeniu zamówienia (w tygodniu) więc wysłałem maila z anulowaniem przesyłki na co na następny dzień dostałem maila z tym że paczka jest wysłana przez co nie mogę anulować zamówienia…

tarzinio
    Uczestnik
    • 12

Ja mam podobnie. Od 2 dni cisza. Nadal w realizacji. Na e-maile nie odpisują. Za w czasu anulowałem zamówienie, i zamówiłem gdzie indziej.

Wombat
    Moderator
    • 55

2-3 razy robiłem zakupy ostatnio (2x rolki Jasil i coś tam jeszcze) i wszystko jak powinno być.

Tadejro
    Uczestnik
    • 11

Kupowałem kilka razy. Kilka bez zarzutu kilka na -.
    Oto dlaczego.:
    -Zamówiłem prawe lusterko do Romera 700, odbiegało od tego na zdjęciu, brakowało osłonek i był lewy gwint.
    To samo zamówienie
    -prawa dźwignia hamulca, na zdjęciu, chrom- dostałem czarny mat.
    Stwierdziłem że zamówię lewa czarny mat.i telefonicznie i [email protected] to zaznaczyłem dostałem chrom! Z gwintem sobie poradziłem ucięty z jednego lusterka i drugiego i przespawane. Za pomyłki z klamkami przysłali na swój koszt i za darmo w końcu prawą klamkę chromowaną.

Na minus długi czas realizacji.
    Gaśnica którego zamówiłem u nich mieli z z mieloch.pl i po droższej cenie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Temat ‘Sklep http://motor-x.pl - opinie.’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button