Strój supermoto.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Strój supermoto.

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siema!

No więc za rok będę kupować jakieś konkretne supermoto najprawdopodobniej. Rozglądam się już za strojem (tzn. część już mam ;)) mam : Kask AGV RC-5 pro skulls, gogle SCOTT, rękawice TSCHUL 233, kurtke w zasadzie też mam, ale i tak zmieniam bo za mała już.

No i takie pytanie czy jak kupię sobie buty crossowe (strasznie mi się podobają), to czy będzie pasować do reszty stroju normalnego? TZN. kurtka albo OZONE DUKE, albo coś z 4-biker. No i spodnie tego typu : http://allegro.pl/profesjonalne-lekkie-spodnie-motocyklowe-xl-y84-i1251743647.html

a buty to byłoby coś takiego 😛 :

http://allegro.pl/buty-cross-raytek-xvr-okazja-super-cena-slask-i1236842999.html

Dobrze by to wszystko wyglądało, czy wieśniacko i lepiej kupić normalne buty jak na ściga, itd.?

Anonimowy

Mi na sm się widzi koszulka taka jak na crossa/enduro, taka luzna dluga a pod nia oczywiscie zbroja :p

A jak buty takie sztywne to Ciekawe jak w nich się stunci

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież

Anonimowy

ale właśnie nie chce takiego typowego stroju na cross’a. Bo po pierwsze zimno w nim a po drugie przy glebie na asfalcie trochę się można poscierac…

Anonimowy

http://moto.allegro.pl/alpinestars-kurtka-moto-r-l-czarna-super-tanio-i1230519839.html
    np taka kurtka
    Ogólnie ja bym się pewno w alpinestarze ubierał

Anonimowy

nie ! Nie będę płacić za znaczek „Alpinestarsa” tyle kasy :P.. Już kurtkę wybrałem, ja się pytam czy te buty będą pasować do reszty :D….

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Buty fajnie wyglądają, myślę że będą pasować do takiego stroju.

Anonimowy

a gdzie one maja jakieś wywietrznikiż 😛

Anonimowy

Jak chcesz kupować ubiór wyłącznie pod wygląd, to gratuluje… Kurtkę weź jakąś praktyczną, z kieszeniami, bo do SM będzie pasować 😉

Anonimowy

kto powiedział, że wyłącznie pod wyglądł Po prostu strój według mnie musi też dobrze wyglądać, przecież nie będę jeździć w kaloszach. Ale też musi być praktyczny. Jeśli miałbym do wyboru buty powiedzmy za 100zł jakieś do dupy, ale fajnie z wyglądu i takie za 300zł dobrej jakości, praktyczne, to brałbym te za 300 oczywiście… I wcale nie patrze tylko na wygląd.

Anonimowy

Ja się czepiam propozycji kurtki A-star 😉 No nie pasuje po prostu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie