Strój do 100 km/h

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Strój do 100 km/h

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Thomson Thomson 1 lat, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skio
    Skio
    Użytkownik

Szukam taniego stroju na mato ( kurtka rękawice spodnie najlepsze jens) i da ktoś może zestaw jak najtańszy ale bezpieczny przy 100 km/h

Skio
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie ma czegoś takiego jak „strój bezpieczny do 100km/h”. Poza tym przed czym to ma chronić? Przed uderzeniem? Szlifem? Na jakiej nawierzchni?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Skio
    Skio
    Użytkownik

Szlif asfalt

Skio
    Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Szukaj na allegro w dziale odzież motocyklowa, zaznacz wyszukiwanie po cenie od najniżej i zobacz co ci się podoba, mnie wyszło koło 2tys więc swoich ci nie polecę ze wzgledu na cenę.
    Kurtka alpinastar 1000zł
    Kask airoh 800zł
    Buty DXR Lace 150zł
    Rękawice 15zł 🙂
    Spodni jeszcze nie mam, ale dałem do krawcowej i wszyła łaty na kolanach i biodrach póki co.

Zdjęcie profilowe Skio
    Skio
    Użytkownik

Ja osobiście bym chciał to zrobić jak najtaniej ponieważ sam motorower 5-6 k to dać 1-1,5zl to za dużo i szukam np rękawic wiarę bezpiecznych a nie drogich kurtki i spodni

Skio

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

spodnie które wytrzymają szlif na asfalcie przy 100km/h dłuższy jak 5m to beda kosztowały więcej jak 1500.. człowieku. Nia ma takich rzeczy za takie pieniądze.

Jakbyś liczył takie jako takie przywoite, tekstylne (nie za skóry) i z protektorami z pianki a nie kevlaru to wychodzi tak:
    kurtka z 500zł i więcej
    spodnie z 500zł i więcej
    buty 300-700zł
    rękawice od 200 w górę
    kask… no tak z 500 i więcej.

Tak 1500-2000 to jest na dobry start ale protektory z pianki – chronią przed uderzeniem ale nie wytrzymają kilkunastu metrów szlifu

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe ixion
    ixion
    Użytkownik

Kup takie na ile cię stać, bo każdy motocyklowy ciuch, nawet tani ochroni cię lepiej niż jakakolwiek odzież cywilna, sprawdź te buty co podałem, na allegro 150zł, czarne, wysokie, sztywne, są solidne i ładnie się prezentują.

Zdjęcie profilowe Thomson
    Thomson
    Użytkownik

Tutaj się gościu wypowiada, ale nie wiem jak z sensem zakupu tych rzeczy.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie