Straszny mułllll przy starcie ;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Straszny mułllll przy starcie ;/

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam problem z moim speedem mam komin ZX i chyba reszte serie wiem ze mam twardszą czerwona sprężynę i kiedys ruszał mi z duzych obrotów a teraz jest tak ze rusza jak monsun chinski można go trzymac reka i się nie wyrwie bo strasznego muła ma na poczatku pozniej do 55 idzie ostro i od 55 do 60 ma muła i dalej ciagnie co moze byc tego przyczyną ? Gaznik czysciłem filtr tez

Anonimowy

regulacja gaźnika bądź rolki sprawdź w jakim są stanie

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Anonimowy

no gaźnik mam raczej wyregulowany nie mam czym odkrecic tej srubki co jest w speedzie taka co ma tylko z boku miejsce na jakis klucz a tak to zaslepiłem trochę dolotu powietrza bo nie chciał w ogole isc 3 kumpli tez ma zaslepione bo nie chciały im isc a rolki by tak go zamuliły z dnia na dzien ?

Anonimowy

Spróbuj wsadzić 3rolki a nie 6 i sprawdź tylko proporcjonalnie !
    a na wario nie masz rowków ? jeśli tak to do wymiany.
    Możesz też dać twardsze sprężynki sprzęgła np 50% lub 70%

Anonimowy

markos, OMG nie wsadza się 3 rolek do wario, jak już to 3 rolki np 4gram i 3 rolki 5gram układając w znaczek mercedesa czy jak kto woli wsadzać w co drugą dziurkę.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie