Straszny mułllll przy starcie ;/

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Straszny mułllll przy starcie ;/

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #237891 Odpowiedź

Anonimowy

Witam mam problem z moim speedem mam komin ZX i chyba reszte serie wiem ze mam twardszą czerwona sprężynę i kiedys ruszał mi z duzych obrotów a teraz jest tak ze rusza jak monsun chinski można go trzymac reka i się nie wyrwie bo strasznego muła ma na poczatku pozniej do 55 idzie ostro i od 55 do 60 ma muła i dalej ciagnie co moze byc tego przyczyną ? Gaznik czysciłem filtr tez

#237892 Odpowiedź

Anonimowy

regulacja gaźnika bądź rolki sprawdź w jakim są stanie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #237893 Odpowiedź

Anonimowy

no gaźnik mam raczej wyregulowany nie mam czym odkrecic tej srubki co jest w speedzie taka co ma tylko z boku miejsce na jakis klucz a tak to zaslepiłem trochę dolotu powietrza bo nie chciał w ogole isc 3 kumpli tez ma zaslepione bo nie chciały im isc a rolki by tak go zamuliły z dnia na dzien ?

#237894 Odpowiedź

Anonimowy

Spróbuj wsadzić 3rolki a nie 6 i sprawdź tylko proporcjonalnie !
    a na wario nie masz rowków ? jeśli tak to do wymiany.
    Możesz też dać twardsze sprężynki sprzęgła np 50% lub 70%

#237895 Odpowiedź

Anonimowy

markos, OMG nie wsadza się 3 rolek do wario, jak już to 3 rolki np 4gram i 3 rolki 5gram układając w znaczek mercedesa czy jak kto woli wsadzać w co drugą dziurkę.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Straszny mułllll przy starcie ;/
Informacje o Tobie: