Stracił światła hurricane:?

Witam,mam problem z moim skuterkiem (hurricane) mianowicie nie mam świateł długich krótkich A reszta jest pozycje,stop podświetlenie Wszystko jest, z miesiąc temu może zmieniłem iskrownik i nie pamiętam czy już przed zmianą nie było,ale patrzyłem na kable podłączyłem na krótko w sensie bez kostki i nic sprawdzałem też,regulator napięcia Ale jest ok I później patrzyłem taką jak by próbka i nie dochodzi wgl prąd tam co podłączam światła do tych kabli po kablach patrzyłem i wygląda że jest dobrze.

nie dochodzi wgl prąd tam co podłączam światła do tych kabli
nie wiem gdzie to jest TAM i do TYCH... ale skoro masz z tyłu pozycje a nie masz tylko światła z przodu to oznacza przerwany obwód zapewne jeszcze przed przełacznikiem rodzaju świateł albo w nim

Mam z przodu pozycje też

i nic to nie zmienia w tym co napisałem

Tak wiem nie mam zielonego pojęcia czego to wina bezpieczniki ok, widziałem gdzieś że pisali o masie Ale ja podpinalem bezpośrednio i to samo

szukasz po kablach od żarówki (z żarówką i oprawką włącznie) w “tył” aż do źródła zasilania. No gdzieś ten prąd znika - na przełączniku, może przed przełącznikiem, może tam gdzie sie wiązka rozchodzi na tył i przód (jeżeli tył ci działa - to znaczy że ta część na przód nie domaga).
Jeżeli przednie pozycyjne świecą to jeżeli mają WSPÓLNA mase z lampami drogowymi to nie jest to kwestia masy - chyba że jest przerwana za lampą pozycyjną.
To diagnostyka nie zgadywanka - to wymaga rozumienia tego jak co działa i wymyślenia co nie działa i gdzie jeżeli jakaś część obwodu działa.

Właśnie u mnie cienko elektryka:/ Ale widzę że ty masz pojęcie i może się uda to ogarnąć.

to musisz nabrać pojęcia bo ja ci już wiecej pomóc nie moge.

Postaram się zdjąć plastiki wszystkie i się dopatrzyc. I będę się odzywał.