Stracił światła hurricane:?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #654179 Reply
    Hubeert123
    Uczestnik
    • 2
    • 8Postów:

Witam,mam problem z moim skuterkiem (hurricane) mianowicie nie mam świateł długich krótkich A reszta jest pozycje,stop podświetlenie Wszystko jest, z miesiąc temu może zmieniłem iskrownik i nie pamiętam czy już przed zmianą nie było,ale patrzyłem na kable podłączyłem na krótko w sensie bez kostki i nic sprawdzałem też,regulator napięcia Ale jest ok I później patrzyłem taką jak by próbka i nie dochodzi wgl prąd tam co podłączam światła do tych kabli po kablach patrzyłem i wygląda że jest dobrze.

#654181 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

nie dochodzi wgl prąd tam co podłączam światła do tych kabli

nie wiem gdzie to jest TAM i do TYCH… ale skoro masz z tyłu pozycje a nie masz tylko światła z przodu to oznacza przerwany obwód zapewne jeszcze przed przełacznikiem rodzaju świateł albo w nim

#654182 Reply
    Hubeert123
    Uczestnik
    • 2
    • 8Postów:

Mam z przodu pozycje też

#654184 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

i nic to nie zmienia w tym co napisałem

#654203 Reply
    Hubeert123
    Uczestnik
    • 2
    • 8Postów:

Tak wiem nie mam zielonego pojęcia czego to wina bezpieczniki ok, widziałem gdzieś że pisali o masie Ale ja podpinalem bezpośrednio i to samo

#654206 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

szukasz po kablach od żarówki (z żarówką i oprawką włącznie) w „tył” aż do źródła zasilania. No gdzieś ten prąd znika – na przełączniku, może przed przełącznikiem, może tam gdzie sie wiązka rozchodzi na tył i przód (jeżeli tył ci działa – to znaczy że ta część na przód nie domaga).
    Jeżeli przednie pozycyjne świecą to jeżeli mają WSPÓLNA mase z lampami drogowymi to nie jest to kwestia masy – chyba że jest przerwana za lampą pozycyjną.
    To diagnostyka nie zgadywanka – to wymaga rozumienia tego jak co działa i wymyślenia co nie działa i gdzie jeżeli jakaś część obwodu działa.

#654211 Reply
    Hubeert123
    Uczestnik
    • 2
    • 8Postów:

Właśnie u mnie cienko elektryka:/ Ale widzę że ty masz pojęcie i może się uda to ogarnąć.

#654212 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 485Postów:

to musisz nabrać pojęcia bo ja ci już wiecej pomóc nie moge.

#654219 Reply
    Hubeert123
    Uczestnik
    • 2
    • 8Postów:

Postaram się zdjąć plastiki wszystkie i się dopatrzyc. I będę się odzywał.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Stracił światła hurricane:?
Twoje informacje:

Back to top button