Stozek

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Konrad Dzedzyk
    Uczestnik

Witam .Chciałbym kupić filtr stożkowy do skutera 4t pojemność 80 cc tylko nie wiem jaki wybrać do ceny 60zł chciałbym się również dowiedzieć jakie s zalety i wady posiadania filtra stozkowego.pozdrawiam

Wombat
    Moderator

zalet to w zasadzie przy twoim silniku brak. z wad to duży hałas i problemy z regulacją + potecjalnie kłopoty w czasie deszczu

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Konrad Dzedzyk
    Uczestnik

a jaki filtr powietrza preferujesz do mojego skutera aby lekko podniesc moc o ile to jest mozliwe

Wombat
    Moderator

wyjmiesz sobie z obecnej puszki filtra restrykcje (rurki, zwężki i inne takie) i spokojnie ci styka – a jak już się bardzo upierasz to załóż seryjną, pasującą (albo podpasuj) puszkę od 125. To rozwiązanie znacznie lepsze niż stożek (lepsze filtrowanie, mniejszy hałas, mniej wrażliwy na zalanie). Tak czy siak mocy z tego w zasadzie nie będzie.
    Natomiast wprowadzenie do silnika takiej ilości powietrza nie zmienia ew. problemów z regulacją gaźnika.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button