Stożek zwykły czy gąbka ? opłaca się?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Stożek zwykły czy gąbka ? opłaca się?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Adrian3287 Adrian3287 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Adrian3287
    Adrian3287
    Użytkownik

Jestem posiadaczem malaguti f18 175 . Po zwiekszeniu cylka i założeniu wiekszej dyszy brak mu powietrza na seryjnym filtrze . Opłaca się założyć stożek? . I jaki ? Kiedys było spalanie 3,5/4

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Gąbka to już najmniej co możesz założyć bo siatka to na ryby.

Adrian3287
    Użytkownik

A czym się różni gąbka od siatki . Wady ? Bo wiem że kumpel miał w 2t i chwalił bo chodziło bez zarzutów . Ja osobiscie kilka lat temu miałem w quadzie siatke i chodzi do dziś u innego właściciela ?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

te wszystkie filtry różnią się przepływem powietrza, jakością filtrowania i podatnością na zabrudzenia – w znaczeniu jaka ilość zatrzymanaych zanieczyszczeń spowoduje pogorszenie się ilości dostarczanego powietrza. I nie ma stałej zasady że najlepsze to a potem tamto. Zasadniczo najlepiej filtruje nasączona gąbka ALE ODPOWIEDNIEJ JAKOŚCI bo gąbka może też filtrować najgorzej – wszystko zależy od materiału.

ziuuummmm….
    Adrian3287
    Użytkownik

A no dzięki za info .. Teraz zamówiłem stożek siatka zwykły z allegro , ponieważ malosi z racing planet 54mm to kosztuje 170 zł i mi się nawet nie zmieści :/ Teraz nie wiem czy wejdzie jak coś to bede błotnik przerabiał ..

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie