stop nie działa

Witam!!!
Mam problem bo stopka mi nie działa w Zipp SupeRRay!!
Proszę o odpowiedz lub filmik

Dziękii :)

Wtf ? Jaki filmik ?

Sprawdź zarówkę - Nie patrz czy się świeci na światłach - jest 2 włóknowa i mogło się jedno włókno przepalić i nie ma stopu.

Ja rozumiem forum jest od tego żeby pomóc ale jakim trzeba być za przeproszeniem głąbem żeby nawet nie sprawdzając żarówki odrazu pisać na forum i jeszcze prosić o jakiś filmik ?

Kapuchon napisał:

Ja rozumiem forum jest od tego żeby pomóc ale jakim trzeba być za przeproszeniem głąbem żeby nawet nie sprawdzając żarówki odrazu pisać na forum i jeszcze prosić o jakiś filmik ?

Popieram, niektórzy to do serwisu żarówkę jeżdżą nawet wymienić.

Do elektryki kup sobie probówkę, kosztuje kilka złotych albo miernik ok 20zł ale przyda Ci się na zaś. Wiesz gdzie prąd dochodzi i gdzie go "gubisz". No chyba że naprawdę to przepalone włókno w żarówce to zostawię bez komentarza... ;)

Superray ma z tyłu LEDy.

Nie działa w ogóle ? Zarówno po wciśnięciu klamki od przedniego, jak i od tylnego hamulca ?

działają tylko stopu nie ma

jak wcisne nie działają

adasiowwy napisał:

działają tylko stopu nie ma jak wcisne nie działają

Chłopie... sprecyzuj dokładnie co się dzieje a nie jak przedszkolak. Nikt wróżką nie jest i myśleć o co Ci chodzi nie będzie. Jeśli chcesz uzyskać pomoc to napisz to jeszcze raz ale porządnie i tak jak się należy.

Uwaga, instrukcja:
1. wciśnij lewą klamkę i napisz czy zapala się stop.
2. puść lewą klamkę
3. wciśnij prawą klamkę i napisz czy zapala się stop.
4. puść prawą klamkę.

pasek888 napisał:

Uwaga, instrukcja:
1. wciśnij lewą klamkę i napisz czy zapala się stop.
2. puść lewą klamkę
3. wciśnij prawą klamkę i napisz czy zapala się stop.
4. puść prawą klamkę.

Zapomniałeś o włączeniu zapłonu hahaha ;D

bo to jest podchwytliwa instrukcja liczę na ten ułamek inteligencji...

i zapłon należy włączyć w sprawdzanym skuterze, a nie w samochodzie obok !

zapłon mam włączony.....
Instrukcja- nie działa wo gule nie działa stop!!!
Światło się z tyłu pali ale stop z tyłu nie działa!!!

Obstawiam gdzieś wypiętą kostkę. Poszukaj w wiązce przewodów, najlepiej odkręć siedzenie i poszukaj wśród kostek i konektorków czy coś się nie wypięło.

A pali ci z rozrusznika ?

tak

spalone drugie włókno żarówki