Stawianie skutera na koło itd

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Wszystko wskazuje na to, że nie długo będę miał nowy skuter, gdyż stary jak to rzeczoznawca dzisiaj ocenił „nie nadaje się do naprawy ze względów ekonomicznych – producent nie zakłada naprawy ram oraz przedniego widelca”.
    No i sluchajcie tak oglądam sobie już po raz któryś ten film:
    http://www.youtube.com/watch?v=X-OJhUj8Zks
    Jak stawiać skuter na tylne koło i robić takie akrobacje jakie na filmiku pokazane?

Anonim
    Nieaktywny

Trzeba nie miec oleju w głowie 😉

Tak na serio to skuter dla mnie zawsze był pojazdem do przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Ah ten świat się zmienił…

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Nieaktywny

Stawianie skutera na koło? Głupota! Dziecinada i żenada! Tylko niepotrzebne niszczenie sprzętu. Wybij to sobie z głowy. A jeżeli tak bardzo chcesz sobie postuntować to kup sobie motorynke za 300zł na allegro

Anonim
    Nieaktywny

Nie mówię o szpanowaniu przed szkołą, tylko na jakimś placu manewrowym nauczyć się tak robić jak jest na filmiku.

Baniak
    Użytkownik

Fajnie że zabierasz się za coś oryginalnego. Kupuj skuter tylko w2t oraz chłodzeniu cieczą. Potem lekkie zmiany 🙂 rolki, przedłużka amortyzatora, cylek i możesz próbować.

degename
    Uczestnik

Trzeba mieć czym, chęci i czas.

1. Podrzucanie przedniego koła – odkręć manetkę na 80 – 100 % i pociągnij kierownicę do siebie.

2. Stanie w miejscu – utrzymuj równowagę trzymając nogi na podeście, ciężko wykonać ale efekt jest fajny.

3. Jazda na tylnym kole – połącz punkt pierwszy i drugi, dodaj do tego umiejętne dodawanie gazu tak by skuter jechał ze stałą prędkością.

I tak dalej. Równowaga i spokój. I szacunek do sprzętu (czytaj kasę na sprzęt).

Anonim
    Nieaktywny

degename napisał:

Trzeba mieć czym, chęci i czas.
    1. Podrzucanie przedniego koła – odkręć manetkę na 80 – 100 % i pociągnij kierownicę do siebie.
    2. Stanie w miejscu – utrzymuj równowagę trzymając nogi na podeście, ciężko wykonać ale efekt jest fajny.
    3. Jazda na tylnym kole – połącz punkt pierwszy i drugi, dodaj do tego umiejętne dodawanie gazu tak by skuter jechał ze stałą prędkością.
    I tak dalej. Równowaga i spokój. I szacunek do sprzętu (czytaj kasę na sprzęt).

O i właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Dzięki

DooOminO
    Użytkownik

GodTGF koles wez wyjdz bo nie moge z twoimi odp.

Co do tematu to osobiscie radze kupic zatarty skuter z papierami za grosze tylko zeby wizuale byl ok i wtedy go skladac na firmowych czesciach

barteklodz
    Użytkownik

trzeba maszynę od strony technicznej przygotować, pełną serią to będzie tylko męczarnia

degename
    Uczestnik

Najlepiej AC, płyn się nie przelewa nie wiadomo gdzie, i wtedy silnik ma podobne chłodzenie co przy jeździe na prostej, a przy LC niestety czasem może się zagrzewać jak co chwilę nie przejedzie się po prostej.

Chyba że kupisz coś do okazjonalnej jazdy po asfalcie i częstych wygłupów, na przykład Yamaha Slider, Peugeot Ludix…

Anonim
    Nieaktywny

DooOminO napisał:

GodTGF koles wez wyjdz bo nie moge z twoimi odp.
    Co do tematu to osobiscie radze kupic zatarty skuter z papierami za grosze tylko zeby wizuale byl ok i wtedy go skladac na firmowych czesciach

Skoro coś Ci się nie podoba to dlaczego sam nie wyjdziesz? Mi to nie przeszkadza a jeśli tobie coś nie pasuje to ŻEGNAM

DooOminO
    Użytkownik

Nie wyjde bo glupote sie tepi.

ps Zegnac to sie mozesz kolegow z przedszkola

Anonim
    Nieaktywny

DooOminO napisał:

Powiedziałem już to co miałem powiedzieć. Nie mam zamiaruu się z tobą kłócić i nie bede się zniżać do twojego poziomu

degename
    Uczestnik

GodTGF, pojawiłeś się niedawno, przeglądałem Twoje posty i powiem Ci że jak kogoś nie możesz obrazić to nic konkretnego nie piszesz, same ogólniki. Przystopuj trochę, większość ze stałych bywalców trochę już się zna i w razie problemów, wątpliwości służą pomocą, dobrą radą. Tobie nikt nie pomoże bo będą widzieć Twój nick i od razu sobie go źle skojarzą.

izdebski12 – A co masz teraz na oku? Jakaś Yamaha?

Anonim
    Nieaktywny

degename napisał:

izdebski12 – A co masz teraz na oku? Jakaś Yamaha?

Wszystko zależy od tego co powie serwis 15 listopada. Starego torosa odda się na wycenie szkód i ewentualną naprawę. Jak okaże się, że za chiny mi go nie naprawią to może zainwestuje w coś co ma tarcze z przodu, lub coś co mi przedstawi sklep zippa. Jak do nich dzwoniłem to gadali, że nie takie cuda robili, i że nawet nową ramę mogą wstawić z tymi samymi numerami vin.

DooOminO
    Użytkownik

GodTGF napisał:

DooOminO napisał:

Powiedziałem już to co miałem powiedzieć. Nie mam zamiaruu się z tobą kłócić i nie bede się zniżać do twojego poziomu

To dobrze, ze powiedziales co miales powiedziec, brawo.. Zawsze to mniej glupoty na forum.

Anonim
    Nieaktywny

DooOminO napisał:

GodTGF napisał:

DooOminO napisał:

To dobrze, ze powiedziales co miales powiedziec, brawo.. Zawsze to mniej glupoty na forum.

+1
    Zgadzam się w stu procentach z DooOminO.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button