Stator /Cewka zapłonowa - kymco agility

Witam wszystkich.
Jakiś czas temu zakupiłem Kymco Agility City 150 z Włoch. Skuter miał problem z ładowanie. Po kilku tygodniach udało mi się namierzyć, że stator po rozgrzaniu daje za małe napięcie. Ponieważ jest to silnik GY6 uznałem, że zakup będzie tani i prosty. I właśnie tu zaczyna się mój problem. Posiadam stator o oznaczeniu "STATOR COMP D402 31120-LFC3-E10. Nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Widziałem na aledrogo używane statory z taką samą ilością cewek i przewodów ale już o innym oznaczeniu do modelu 50. Czy ktoś z was borykał się z takim problemem? Albo może podpowie czy stator od 50 będzie pasował.

dzwon do motorlandu - to importer na pl

dzwoniłem, nie mają

przeciez wpisujesz numer w google i już wiesz że ten sam stator jest w :

https://www.bike-parts-kymco.uk/kymco-motorcycle/assignment_spare_parts/31120LFC3E10

i zamawiasz w motorland lub w innym sklepie lub ciągniesz z zagranicy i za 3 dni masz

Pisałem wyżej ,że w Motorlandzie nie ma. Można wszystko ściągnąć z zagranicy, w przypadku tego statora to koszt prawie 500zł czyli 1/4 skutera. Dlatego pytam się czy ktoś ma jakieś doświadczenie ze statorem od 50. Statory do silników GY6 oscylują w granicy 50zł.