Starter nożny się zablokował – Junak 901 Sposrt

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Starter nożny się zablokował – Junak 901 Sposrt

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kipa99
    kipa99
    Użytkownik

Witam, rozładował mi się akumulator, więc postanowiłem odpalić Junaka 901 Sport starterem nożnym. Niestety chyba za mocno kopnąłem albo nwm ,ale zablokował się i został na dole. Co mam teraz zrobić ?

Poniżej zostawiam filmik, na nim wszystko widac co i jak:

Zdjęcie profilowe kipa99
    kipa99
    Użytkownik

@ref

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

teraz musisz to rozłożyć i zobaczyć co się zmieliło.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe kipa99
    kipa99
    Użytkownik

Wombat napisał:

teraz musisz to rozłożyć i zobaczyć co się zmieliło.

Powiem wam szczerze, że to forum schodzi na psy. Rozmawiasz z człowiekiem, który co najwyżej potrafi dysze w gazniku wymienić i piszesz mu: rozłóż skrzynie i napraw. No ku*** Panowie, to jest typowa odp na zasadzie, odpie**** sie. Już nie oczekuje, że teraz ktoś mi pomoże, ale przemyślcie to na przyszłość.

Pozdrawiam 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Też tak to widze. Rejestrują sie ludzie z na maxa roszczeniowa postawą i wymagają od innych zdolności wróżbiarskich.
    Dla nich jest oczywiste że diagnoza ze zdjęcia tosterem silnika z zewnątrz jest prosta i oczywista i zawsze trafna.
    Jakby ci odpadł przód to by to było widać a tu wszystko jest pod spodem i niewiadomo który z elementów mechanizmu kopniaka sie poddał. Któryś.
    Rozłożysz to się dowiesz. Nawet jak ci wypisze wszystkie możliwości (te najbardziej prawdopodobne i te najmniej) to i tak nie wiadomo który przypadek zaszedł – więc trzeba to otworzyć i zobaczyć.
    Przemyśl sobie.
    Wątek ma miesiąc, kopniak ci wisi miesiąc a ty dalej czekasz aż rozwiązanie z nieba spadnie?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Pa a nawet ci pomogę
    http://www.madassarmy.com/docs/madass-50-repair.pdf
    i zgodnie z instrukcą rozkladasz i skladasz.
    a co do ‚Powiem wam szczerze, że to forum schodzi na psy. Rozmawiasz z człowiekiem, który co najwyżej potrafi dysze w gazniku wymienić i piszesz mu: rozłóż skrzynie i napraw’ To nie schodzi a jak nie umiesz to idź kurwa na serwis jak potrafisz tylko dysze wymienić,nikt stąd nie pojedzie do Pana i za niego tego nie naprawi to nie warsztat z możliwością teleportacji i bilokacj.

Zdjęcie profilowe kipa99
    kipa99
    Użytkownik

paci napisał:

Pa a nawet ci pomogę
    http://www.madassarmy.com/docs/madass-50-repair.pdf
    i zgodnie z instrukcą rozkladasz i skladasz.
    a co do ‚Powiem wam szczerze, że to forum schodzi na psy. Rozmawiasz z człowiekiem, który co najwyżej potrafi dysze w gazniku wymienić i piszesz mu: rozłóż skrzynie i napraw’ To nie schodzi a jak nie umiesz to idź kurwa na serwis jak potrafisz tylko dysze wymienić,nikt stąd nie pojedzie do Pana i za niego tego nie naprawi to nie warsztat z możliwością teleportacji i bilokacj.

Widzi Pan i jednak udało sie pomóc zarzucając chociaż tym linkiem. Dziękuje Panu bardzo. Ale również musicie mi przyznać że pomoc typu „rozkrec, zobacz, odpierdol sie” jest calkowicie ok 😉 Ja też moge powiedzieć gosciowi ktory sie nie zna na informatyce. Rozłóż komputer i zobacz. No kurwa Panowie szanujmy się xd

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale to kompletnie nie zmienia sytuacji że musisz rozkręcić i zobaczyć co nie działa -więc wciąż jesteś w punkcie wyjścia.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Teraz najważniejsze [sie skup sie],spuść olej,odepnij linkę sprzęgła od cięgna,zemij dźwignie startera,obejrzyj 4 pierwsze filmy z linku [jak slabo jarasz to każdy 2 razy] i do dzieła.
    https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=139fmb+starter&tbm=vid
    Masz w linku jak wszystko zrobić obrazkowo.

Zdjęcie profilowe kipa99
    kipa99
    Użytkownik

Ostatnie pytanko: Silnika nie musze sciagac nie ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie