Starter nożny się zablokował – Junak 901 Sposrt

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #294688
    kipa99
    Użytkownik
    • 22
    • 56Postów:

    Witam, rozładował mi się akumulator, więc postanowiłem odpalić Junaka 901 Sport starterem nożnym. Niestety chyba za mocno kopnąłem albo nwm ,ale zablokował się i został na dole. Co mam teraz zrobić ?

    Poniżej zostawiam filmik, na nim wszystko widac co i jak:

    #297549
    kipa99
    Użytkownik
    • 22
    • 56Postów:

    @ref

    #297550
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    teraz musisz to rozłożyć i zobaczyć co się zmieliło.

    #297552
    kipa99
    Użytkownik
    • 22
    • 56Postów:

    Wombat napisał:

    teraz musisz to rozłożyć i zobaczyć co się zmieliło.

    Powiem wam szczerze, że to forum schodzi na psy. Rozmawiasz z człowiekiem, który co najwyżej potrafi dysze w gazniku wymienić i piszesz mu: rozłóż skrzynie i napraw. No ku*** Panowie, to jest typowa odp na zasadzie, odpie**** sie. Już nie oczekuje, że teraz ktoś mi pomoże, ale przemyślcie to na przyszłość.

    Pozdrawiam 🙂

    #297555
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Też tak to widze. Rejestrują sie ludzie z na maxa roszczeniowa postawą i wymagają od innych zdolności wróżbiarskich.
    Dla nich jest oczywiste że diagnoza ze zdjęcia tosterem silnika z zewnątrz jest prosta i oczywista i zawsze trafna.
    Jakby ci odpadł przód to by to było widać a tu wszystko jest pod spodem i niewiadomo który z elementów mechanizmu kopniaka sie poddał. Któryś.
    Rozłożysz to się dowiesz. Nawet jak ci wypisze wszystkie możliwości (te najbardziej prawdopodobne i te najmniej) to i tak nie wiadomo który przypadek zaszedł – więc trzeba to otworzyć i zobaczyć.
    Przemyśl sobie.
    Wątek ma miesiąc, kopniak ci wisi miesiąc a ty dalej czekasz aż rozwiązanie z nieba spadnie?

    #297556
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Pa a nawet ci pomogę
    http://www.madassarmy.com/docs/madass-50-repair.pdf
    i zgodnie z instrukcą rozkladasz i skladasz.
    a co do ‘Powiem wam szczerze, że to forum schodzi na psy. Rozmawiasz z człowiekiem, który co najwyżej potrafi dysze w gazniku wymienić i piszesz mu: rozłóż skrzynie i napraw’ To nie schodzi a jak nie umiesz to idź kurwa na serwis jak potrafisz tylko dysze wymienić,nikt stąd nie pojedzie do Pana i za niego tego nie naprawi to nie warsztat z możliwością teleportacji i bilokacj.

    #297563
    kipa99
    Użytkownik
    • 22
    • 56Postów:

    paci napisał:

    Pa a nawet ci pomogę
    http://www.madassarmy.com/docs/madass-50-repair.pdf
    i zgodnie z instrukcą rozkladasz i skladasz.
    a co do ‘Powiem wam szczerze, że to forum schodzi na psy. Rozmawiasz z człowiekiem, który co najwyżej potrafi dysze w gazniku wymienić i piszesz mu: rozłóż skrzynie i napraw’ To nie schodzi a jak nie umiesz to idź kurwa na serwis jak potrafisz tylko dysze wymienić,nikt stąd nie pojedzie do Pana i za niego tego nie naprawi to nie warsztat z możliwością teleportacji i bilokacj.

    Widzi Pan i jednak udało sie pomóc zarzucając chociaż tym linkiem. Dziękuje Panu bardzo. Ale również musicie mi przyznać że pomoc typu “rozkrec, zobacz, odpierdol sie” jest calkowicie ok 😉 Ja też moge powiedzieć gosciowi ktory sie nie zna na informatyce. Rozłóż komputer i zobacz. No kurwa Panowie szanujmy się xd

    #297564
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale to kompletnie nie zmienia sytuacji że musisz rozkręcić i zobaczyć co nie działa -więc wciąż jesteś w punkcie wyjścia.

    #297566
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Teraz najważniejsze [sie skup sie],spuść olej,odepnij linkę sprzęgła od cięgna,zemij dźwignie startera,obejrzyj 4 pierwsze filmy z linku [jak slabo jarasz to każdy 2 razy] i do dzieła.
    https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=139fmb+starter&tbm=vid
    Masz w linku jak wszystko zrobić obrazkowo.

    #297569
    kipa99
    Użytkownik
    • 22
    • 56Postów:

    Ostatnie pytanko: Silnika nie musze sciagac nie ?

    #297573
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    sie okaże ja zdejmiesz pokrywe,na razie jak wyżej 8 nasadka i jasiu jedziesz dokola porywy [odkrecamy w lewą] se jasiu naszykuje gumowy młotek lub coś podobnego bo czasami tak lekko nie schodzi.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button