Stanie sie coś ? toros el diablo

Witam niedługo będę mieć 300 km/h przejechane i trzeba jechac na przegląd gwarancyjny i tu moje pytanie czy stanie się coś jak pojade na niego po np. 350km/h ? i jeszcze jedno czy trzeba być pełnoletnim żeby tam pojechac i zeby mi zrobili ten przegląd i ile to kosztuje ?

PS.
Proszę o nie pisanie ze nie oplaca sie jechac na ten przegląd bo zdaje sobie z tego sprawe ale jade tylko na ten jeden później sam juz ogarne ; )

300km/h ? 350km/h ? Co to samolot turbo odrzutowy?

jakbys nie widzial napisalem przed 350 km/h Napis : Np.

napisalem nie ? PRZEJECHANE nie ? 300 km nie ? , idź sie lecz nie ? JAK OBEJRZAŁEM TWÓJ FILM TO MYSLELEM ZE JEBNE ZE SMIECHU HAHAHAH nie ?

Panowie... swieta niedlugo a wy tu tak na ostro...

Kwiatek - Piszesz km/h a to jednostka predkosci.
Natomiast wiadomo, ze chodzi Ci o 300 km czyli pulap przegladu.
Jest jakas tolerancja ale w ksiazce gwarancyjnej nie jest podane ile wiec lepiej zadzwon do swojego serwisu i zapytaj.
Nie musisz byc pelnoletni zeby zrobic przeglad.

wiem mxx_rs porąbało mi się z tym h

Banda dzieci... ogarnijcie. Faktem jest że napisałeś źle zamiast 300km/h powinno być 300km. Co do tematu to różnie bywa ale z reguły jak jest 300 to jedzie się na 300 a nie na 350. Ja np. gdy jechałem na pierwszy przegląd ( i ostatni ) to gdy zajechałem pod serwis miałem 309km przebiegu a w książce napisał mi 309 ale nie robił z tego żadnego problemu. Wydaje mi się że jak pojedziesz na 350 to nie będzie problemu ale po co czekać ? Nie trzeba być pełnoletnim żeby tam jechać a koszt to różnie jeden skasuje 30 zł a inny 150zł dlatego najlepiej najpierw podjechać zapytać po ile jest lub zadzwonić.

Ogarnijcie się... jak chcecie się powyzywać to na priv-ie albo na gadu. Forum nie jest od tego żeby je zaśmiecać.

Się uśmiałem czytając problem założyciela tematu ;D

Panowie... brak kultury z waszej strony, jeżeli macie jakieś problemy proszę wyzywać się prywatnie... forum jest publiczne i nie ma tu miejsca na takie głupoty.

hahahah zablokowali ich ; OO

Siemanko ja swoj przeglad pierwszy robilem na 556km i wcale nie robili problemu poprostu zrobili przeglad i naposali mi w ksiazce 350km i zapłaciłem 100 za przeglad

No prawie jak na skutery.net...

Zrobiłem pierwszy przegląd ale w sumie teraz nie robiłbym żadnego. Mój serwis brał tylko pieniądze, a nic nie umiał zrobić. Najlepiej jest mieć zaprzyjaźnioną osobę, która Się Zna!

Czy moglibyście mi powiedzieć co się dziąło, z tymi wyzwiskami? :D. Ale fakt faktem kwiatku wkładaj troche więcej uwagi w pisanie postów, no 350 km/h wygląda źle.

Tolerancja to przeważnie 30 km.

Przegląd robisz 300 km i 200 + lub - to znaczy albo 100km miejąc ( nie poledcam ) albo maxymalnie 500 km .

jak zrobisz wiecej niz 300km to sie nic nie stanie dla cb,gorzej bedzie dla bzyka bo nie bedziesz mial juz oleju i prawdopodobnie nie bedziesz mial hamulcow, lepiej dla siebie i bzyka wykonaj ten przeglad w granicach 270km-310km to max opcja dla cb..

patryk co Ty za cuda wypisujesz ? jak zrobi 350 km to nie będzie miał oleju i hamulców ??

Ale znawcy z was .. Z krzesła prawie spadłem ;P

Pierwsza zmiana oleju silnikowego 300km, lub jeśli nie masz chińskiego wykonania, to zrób 400-450 wymianę.

Olej przekładniowy po 5-7 tyś km

Płyn hamulcowy 2-3 lata i wymiana, ale nie konieczna.

Wszystko już wiesz ?

mxx_rs chcialem powiedziec ze bedzie jezdzil na resztkach oleju.