Stanie sie coś ? toros el diablo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Toros Stanie sie coś ? toros el diablo

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe xlitwax xlitwax 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kwiatek55511
    kwiatek55511
    Użytkownik

Witam niedługo będę mieć 300 km/h przejechane i trzeba jechac na przegląd gwarancyjny i tu moje pytanie czy stanie się coś jak pojade na niego po np. 350km/h ? i jeszcze jedno czy trzeba być pełnoletnim żeby tam pojechac i zeby mi zrobili ten przegląd i ile to kosztuje ?

PS.
    Proszę o nie pisanie ze nie oplaca sie jechac na ten przegląd bo zdaje sobie z tego sprawe ale jade tylko na ten jeden później sam juz ogarne ; )

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

300km/h ? 350km/h ? Co to samolot turbo odrzutowy?

kwiatek55511
    Użytkownik

jakbys nie widzial napisalem przed 350 km/h Napis : Np.

Czytaj
    REKLAMA

TRIUMPH DOBRY MOTOCYKL W DOBREJ CENIE

Wybierz swój fabrycznie nowy motocykl Triumph i kup go za okazyjnie niską cenę. Oferta ograniczona. Pozostały ostatnie sztuki z rocznika 2018!
    kwiatek55511
    Użytkownik

napisalem nie ? PRZEJECHANE nie ? 300 km nie ? , idź sie lecz nie ? JAK OBEJRZAŁEM TWÓJ FILM TO MYSLELEM ZE JEBNE ZE SMIECHU HAHAHAH nie ?

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Panowie… swieta niedlugo a wy tu tak na ostro…

Kwiatek – Piszesz km/h a to jednostka predkosci.
    Natomiast wiadomo, ze chodzi Ci o 300 km czyli pulap przegladu.
    Jest jakas tolerancja ale w ksiazce gwarancyjnej nie jest podane ile wiec lepiej zadzwon do swojego serwisu i zapytaj.
    Nie musisz byc pelnoletni zeby zrobic przeglad.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    kwiatek55511
    Użytkownik

wiem mxx_rs porąbało mi się z tym h

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Banda dzieci… ogarnijcie. Faktem jest że napisałeś źle zamiast 300km/h powinno być 300km. Co do tematu to różnie bywa ale z reguły jak jest 300 to jedzie się na 300 a nie na 350. Ja np. gdy jechałem na pierwszy przegląd ( i ostatni ) to gdy zajechałem pod serwis miałem 309km przebiegu a w książce napisał mi 309 ale nie robił z tego żadnego problemu. Wydaje mi się że jak pojedziesz na 350 to nie będzie problemu ale po co czekać ? Nie trzeba być pełnoletnim żeby tam jechać a koszt to różnie jeden skasuje 30 zł a inny 150zł dlatego najlepiej najpierw podjechać zapytać po ile jest lub zadzwonić.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Ogarnijcie się… jak chcecie się powyzywać to na priv-ie albo na gadu. Forum nie jest od tego żeby je zaśmiecać.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Się uśmiałem czytając problem założyciela tematu ;D

Zdjęcie profilowe Plywak
    Plywak
    Użytkownik

Panowie… brak kultury z waszej strony, jeżeli macie jakieś problemy proszę wyzywać się prywatnie… forum jest publiczne i nie ma tu miejsca na takie głupoty.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie