Stage6 Sport Pro 70 cm3

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Stage6 Sport Pro 70 cm3

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Hej.
    Jeśli bym miał zamiar kupić cylinder Stage6 Sport Pro 70 ccm Minarelli LC, to potrzebowałbym jeszcze coś dokupić, np. wydech itd?
    Ile KM on ma przy seryjnym wszystkim oprócz cylkaż

http://jednoslad.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25_431&products_id=34&osCsid=348208f6b4b6393c417466702f59e6e0
    Oto on.

Czy do niego są dodatkowo łożyska, wał itd?

Anonimowy

Do cylindra wału niestety nie dodają. Wydech byś potrzebował wymienić.

Anonimowy

Na seryjnym wydechu po zamontowaniu cylindra i tak dostaniesz duzy zastrzyk mocy ale nie wskrzesisz całej mocy z cylindra.
    Ja malossi sport 70 założyłem i miałem cały skuter seryjny, dostał niezłego buta, potem zamontowałem tłumik to już w ogóle taki kop że szkoda gadać.
    Jak masz seryjny cylinder sprawny to najpierw kup wydech potem cylinder, wydech to podstawa, nie ma co tuningować jeśli wydechu nie zmienisz.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!

Anonimowy

A czy koniecznie trzeba zmieniać wał przy tym cylku czy może zostać seryjny? bo przymierzam się do wymiany.
    Piaggio NRG LC

Anonimowy

jak nie masz kasy to wał zostaw, ale łożyska przynajmniej wymień.

Anonimowy

Mafioz, dzięki, wino też.
    Mam skuter sprawny…
    cylek też ;D

A czy dobry będzie Techingas next-r do seryjnego cylkaż

Anonimowy

A czy dobry będzie Techingas next-r do seryjnego cylkaż

Do seryjnego cylindra pojemności 50ccm to nawet ujdzie, ale i tak nie wyciąga całej mocy.

A przy cylindrze 70ccm tecnigas już wymięka i się w ogóle nie opłaca.

Anonimowy

Więc jaki do seryjnego cylkaż

Anonimowy

Proponuje Yasuni Z

Anonimowy

http://jednoslad.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_53_288&products_id=704&osCsid=7b0c8694c71957d0ef6c361d60b5b3fc czy jeśli do swojego malaguti włozzył bym ten cylinder to co musiał bym zmieniac z jakim wydechem on by Grał Ok cz było by czuc te przzyjebanie mam serie i sprzegło Hebo i sprężynę centralna 22 czy f12 maiła by juz moc?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie