Stage6 pro sport pytania!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Stage6 pro sport pytania!

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #271056 Odpowiedź

Anonimowy

Siema.Mam 4 pytania odnosnie tego cylka. -jaka dysze założyć do serii gaźnika mam teraz 65. -czy seryjny pasek wytrzywa czy go zmienić a jeśli tak to na jakiż -jaka swiece kupić? -czy 400km docierania wystarczy? proszę o wyczerpujace wypowiedzi bede nagradzal pochwalami!

#271057 Odpowiedź

Anonimowy

-będziesz musiał dać dysze tak z 90-100 jak nie więcej, lepiej gaźnik wymienić -Jak chcesz założyć tylko cylinder to zawrotnych prędkości nie osięgniesz raczej wystarczy. -chyba z krótkim gwintem (ALE PEWNY NIE JESTEM) – Jest to aluminium więc wystarczy.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #271058 Odpowiedź

Anonimowy

marcin17 napisał:

Siema.Mam 4 pytania odnosnie tego cylka. -jaka dysze założyć do serii gaźnika mam teraz 65. -czy seryjny pasek wytrzywa czy go zmienić a jeśli tak to na jaki -jaka swiece kupić? -czy 400km docierania wystarczy? proszę o wyczerpujace wypowiedzi bede nagradzal pochwalami!

Widze, że na siłę chcesz zaoszczędzić na najbardziej potrzebnych rzeczach. Lepiej kup wario i wydech- lepiej na tym wyjdziesz, bo przy zmianie cylka niema co oszczłdzaż. Po 1 wymiana gaziora na minimum 17,5mm (widział bym 19). Pasek też wypada zmienić, ale na gumowy 😛 Docierania spokojnie 300km starczy bo to alu

#271059 Odpowiedź

Anonimowy

Wario i wydech juz mam wymienione kolego siwy ale mi nie chodzi o gwint tylko o cieplote!taka jak seria

#271060 Odpowiedź

Anonimowy

ciepłota tak 7 lub 8 będzie dobra

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #271061 Odpowiedź

Anonimowy

marcin17 napisał:

Wario i wydech juz mam wymienione kolego siwy ale mi nie chodzi o gwint tylko o cieplote!taka jak seria

seryjny gazior przy sporcie? To się prosi o pomstwe do mnie. Zmieniaj na 17,5 a to już! Do sporta zapodaj BR8HS.

#271062 Odpowiedź

Anonimowy

Ale to s6 sport pro mi się wydaje że to długi gwint.

Karol zamknij się już ;s jak patrze to mi się ?ygaż chce na seryjnym gaźniku jest dobrze na 17,5 będzie kapke lepiej… i na seri może jeździć dysza ~90

Docieraż ~300km już powinien był si

Pasek wzmacniany np Hebo Kevlar

#271063 Odpowiedź

Anonimowy

Postrach masz racje wkacy to jest sport a nie racing.Wiec 90 starczy dyszażA ze swieca zobacze jaki gwint jak mi paczka dojdzie bo juz zamowilem 🙂 Tylko napiszcie mi jaki symbol ten swiecy!

#271064 Odpowiedź

Anonimowy

sam mam ten cylinder dobrej klasy moc jest ok. rolki mam 4,9 ze względu na obroty… 100lata bez problemu. swieca z dlugim gwintem

#271065 Odpowiedź

Anonimowy

Postrach napisał:

Ale to s6 sport pro mi się wydaje że to długi gwint.

Karol zamknij się już ;s jak patrze to mi się ?ygaż chce na seryjnym gaźniku jest dobrze na 17,5 będzie kapke lepiej… i na seri może jeździć dysza ~90

Tak to sobie do starszej wo?aj 😆

12 jest za mały dla sporta nawet jakby daćnajwiększą dysze, ale jak lolki chcą się wym?drzaż, to proszę bardzo. Tylko jak sport nie dociągnie wam 2-3tysięcy to później nie marudziż, że się przegrzaż itp.

Postrach ciekawe czemu ty jednak zmienićes gazior na 17,5 jak mogłeś sobie kupić za tą kase np. sprzęgło bo na seryjnym to wstyd jeździć :570: ?
    a kevlara to sobie wiesz gdzie mozeszł

jak coś to tylko guma, bo kevlar p?ka a guma się rozciagnie i nie narobi szk?d

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
Odpowiedz do: Stage6 pro sport pytania!
Informacje o Tobie: