Stacyjka-kable romet router

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Stacyjka-kable romet router

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Łukasz Bolesław Mruk
    Użytkownik

Trzasnela mi stacyjka wąska kostka kupiłem nowa orginału nie było stacyjka od starej różni się dwoma kolorami w czarno biały w starej idzie zielony w nowej i na odwrót i kostką stara mala waska nowa duza szeroka ale mimo wszystko po podlączeniu są błędy stop pali sie bez przerwy albo pozycyjka z długimi i krótkimi teraz jeszcze zwarły mi sie dwa kable wlasnie te zmienne kolorami które po odlaczeniu nic nie zmieniały wszystko działało z błędem i chwilowo nic nie dziala dodam ze podlączenia robiłem pod prądem(mógł paść regulator napiecia po zwarciu? choć nic nie trzasneło tylko mnie prad walnąl) jak trzeba znajde zdjęcia stacyjek i ich kabli gdyby ktoś mógł mi przyblizyc co jak podłączyć

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kostka mała nowa wąska duża rozumieć mało przekaz zamotać bełkot nie czytać

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie