Stacyjka-kable romet router

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Stacyjka-kable romet router

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #295607 Odpowiedź

  Łukasz Bolesław Mruk
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Trzasnela mi stacyjka wąska kostka kupiłem nowa orginału nie było stacyjka od starej różni się dwoma kolorami w czarno biały w starej idzie zielony w nowej i na odwrót i kostką stara mala waska nowa duza szeroka ale mimo wszystko po podlączeniu są błędy stop pali sie bez przerwy albo pozycyjka z długimi i krótkimi teraz jeszcze zwarły mi sie dwa kable wlasnie te zmienne kolorami które po odlaczeniu nic nie zmieniały wszystko działało z błędem i chwilowo nic nie dziala dodam ze podlączenia robiłem pod prądem(mógł paść regulator napiecia po zwarciu? choć nic nie trzasneło tylko mnie prad walnąl) jak trzeba znajde zdjęcia stacyjek i ich kabli gdyby ktoś mógł mi przyblizyc co jak podłączyć

  #295608 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 642

  kostka mała nowa wąska duża rozumieć mało przekaz zamotać bełkot nie czytać

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Stacyjka-kable romet router
Informacje o Tobie: