Śruba wyrobiona na maxa.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    romet727p10
    Użytkownik

Witam. Mam problem z odkręceniem śruby od pokrywy przekładni. Jest wyrobiona na maxa. Zrobiłem rowek na płaski śrubokręt on też się wyrobił a śruba nie puściła. Próbowałem dospawać inny łebek oraz nasadke ale nie idzie złapać spawem żeby nie dospawać śruby do pokrywy. Jak to mam odkręcić?

Lukario
    Użytkownik

weź dłuto lub cokolwiek żebyś mógł dosięgnąć śruby i puknij w to dłuto młotkiem pare razy wtedy spróbuj odkręcić śrubokrętem

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

romet727p10
    Użytkownik

Jeszcze jakieś propozycje?

faflusniak
    Użytkownik

wystaw na mroz.skurczy sie.z samego rana sprobuj znowu

pioneerq
    Użytkownik

jak ci już nic nie pomoże to przewierć wiertarką i spróbuj wkręcić inna

4chm3d
    Użytkownik

spróbuj naciąć szlifierką kontową tak aby np jak masz teraz na klucz 10 to żeby było na 8

romet727p10
    Użytkownik

Tak. tylko że to jest już 8 a pozatym nie natne na 7 chociażby bo 80% sruby jest od strony pokrywy i nie ma dojścia.

PS. Opisz mi dokładnie jak to rozwiercić

Kapuchon
    Użytkownik

Jak w żaden sposób nie pójdzie odkręcić to pozostanie rozwiercenie śruby i ponowne nagwintowanie.

pioneerq
    Użytkownik

Normalnie bierzesz jakieś wiertło(na początek jak najmniejsze) dostawiasz je do środka śrubki zaczynasz wiercić potem walnij kilka razy młotkiem w to. przewiercone śrubka powinna się rozsypać tylko musisz uważać aby gwintu w przekładni nie rozwalić mi to pomogło.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button