Squish Dr Evo 70

Witam.
Mam problem ze squishem w dr evo 70. Producent dodaje 2 aluminiowe uszczelki pod cylinder. Gdy założę obie aby tłok w dolnym punkcie swą krawędzią pokrywał się z krawędziami okien cylindra to squish wynosi 1,7mm. W teorii dla cylindra 70ccm squish powinien mieścić się w granicach 0,7-0,9mm a taki uzyskuję tylko bez uszczelek pod cylindrem ale wtedy okna cylindra są do połowy zasłonięte przez tłok w dolnym położeniu. Pytanie co z tym fantem zrobić… zostawić tak jak jest ?

Hej, ja mam podobnie. W zestawie miałem jedną uszczelkę pod cylinder i squish wynosi 1.4mm. Dodatkowo tłok na dole nie odsłania w pełni okien. Wystaje tak hm ze 2mm. Docieram go ale jest mulasty. W porównaniu do streetrace to jest na ten moment słabszy, zalewa go przy tych samych ustawieniach gaźnika. Dodatkowo tłok jest bez okienek. Rozwiązałeś ten problem?

Tak rozwiązałem. Zawiozłem skuter do tokarza. Ustawił uszczelkami cylinder w taki sposób aby tłok w dolnym punkcie odsłaniał okna, pobrał wymiar od tłoka do górnej krawędzi cylindra, doliczył grubość uszczelki i stoczył cylinder. Po złożeniu squish 0,8mm, kompresja 11 Bar i nowy właściciel skuterka zrobił na nim już 1800Km. Moc ma okrutną. Za stoczenie i zwymiarowanie oraz przehonowanie Cylindra i nowe pierścienie zapłaciłem 150 zł

Odeslalem ten kit do Mieloch i nie uznali mi reklamacji