Sprzegło Polini 2g evolution regulacja pomocy…=)

• This topic has 4 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 14 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Cześć.
    Mam pytanie jakie jest najlebsze ustawienie sprzęgła polini 2g. Albo jakie jest najbardziej zalecane ustawienie jaki stopie??. Proszę o szybko odpowiedź. Z góry dziekuje. Ile te sorzeg?o trzeba docierać 100km wystarczy?:D

P.S jeżeli chcie mi pisać ze są takie posty i poszukac mam to lepiej się nie wypowiadaj dziekuje.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Odpowiem na drugą część pytania:
    Sprzęgła nie trzeba docierać wcale.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Tak jak kolega docierać nie trzeba a co ustawienie to wiesz co to jest zestaw testowy sprężynęk żeby sprowadziż na jakich najlepiej chodzić

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

kondziopl3 napisał:

wiesz co to jest zestaw testowy sprężynęk żeby sprowadziż na jakich najlepiej chodzić

W 2G masz tylko 2 zestawy i regulujesz ich nacięg i to wystarczy.
    Ale nie odpowiem jak, bo nie wiem (będe miał to sprzęgło na dniach dopiero, bo do ej pory się z nim nie spotkażem.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Najlepsze ustawienia musisz dobrac indywidualnie, i zale?? one od tuningu jaki masz. Liczysz , że ktoś poda ci 3 obroty w prawo śrubami czy coś takiego. Sam posiadam 2g i z 5 razy wyjmoważem sprzłgie?ko by wyregulować je optymalnie. Podstawa to aby obie śruby były ustawione idealnie równo

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button