sprzeglo do 4t 767

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Witam.Gdy jezdze swoim romkiem to mam dziury w przyspieszeniu 0-30 – rakieta 40-50 – to chwile trzeba poczekac… i tutaj sie pojawia pytanie : czy jakbym kupil jakies sportowe sprzeglo to dalo by cos? zlikwidowalo by te dziury? a jescze jedno ( troche mnie to dziwi bo skuter nie powinien jechac) – nasmarowalem pasek smarem i skuter szybciej sie rozpedza (nie ma tych dziur w przyspieszeniu)… prosze o szybką pomoc z gory dzieki!

extralube
    Użytkownik

Witaj

Zeby zniknely dziury to wez kup sportowy wariator
    ja osobiscie mam chinski z 5,5g i daje rade.Nastepnie kup podkladki do wydluzenia tulei tez troche to pomaga w przyspieszeniu swieca iridium cewke zaplonowa sportowa 32,000volt
    Ja w swoim Motobi Sprint II 4t zalozylem ostatnio sportowy dzwon i jest lepiej niz bylo
    Ale napewno jak dasz sportowe sprzeglo to tez sie przyda napewno poprawi start

Pozdrawiam

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

ktos ma jescze jakies pomysly?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button