Sprzedaż skuter -> Motorower ~4000zł

Siemka dawno nie byłem na forum.
A więc tak.
Moja katana została już naprawiona, ale mam do niej wielką zrazę, że zaraz znów się coś sypnie i wgl.,a poza tym pora przerzucić się na coś z biegami.
Kolega ostatnio kupił Junaka 901, na prawdę fajny sprzęcik, ale nie chcę kupować tego co on.
Wolałbym, żeby był nowy.
Co myślicie o Junaku 901 wersja Sport ?
Generalnie spodobały mi się porpozycje od Junaka, ale mimo, że za 1k więcej też jest bardzo ciekawy Leone RK 50, a co o nim moglibyście powiedzieć ?

Może zobacz Barton'a Sprint. Silnik ten sam co w Junaku więc osiągi te same. Wersja sport jest godna uwagi, ale mnie przeraża te czarne miejsce wokół baku z tych plastików i marny licznik jest. Leone RK 50 z wyglądu jest na 5+, a co do silnika to nie mogę Ci nic powiedzieć, bo mało osób go posiada ze względu na to, że niedawno wyszedł do produkcji.

Wszedł* ; d

Jeżeli nie chcesz mieć tego co kumpel to kup wersję sport w innych kolorach, ja też niedługo kupię ten lub ten, Leone RK 50 nie wiem jakie ma osiągi ale wygląd całkiem całkiem, Barton Sprint? też nad nim myślałem :) fajny motorower tylko pamiętaj, że to CHINOL !;)

Nie kupuj chińskiego 4T. Moim zdaniem poszukaj ładnej, ale naprawdę ładnej używki np. jakiegoś supermoto z silnikiem derbi albo AM6.

Ryglos napisał:

Nie kupuj chińskiego 4T. Moim zdaniem poszukaj ładnej, ale naprawdę ładnej używki np. jakiegoś supermoto z silnikiem derbi albo AM6.

+1