Sprzedam Zipp Steed

Pozwole sobie dac na lamach tego forum male ogloszonko jesli nieodpowiednie miejsce to prosze o moderatora o usuniecie postu :)

Witam mam na sprzedaz skuter Zipp Steed cena wyjsciowa 2500zl do negocjacji.

Krotka Historia Skutera:

Skuter mial uszkodzony karter silnika z powodu bledu w montazu. Byla zle zamocowana stopka centrala ktora wbijala sie w karter , pozniej mi go wymienili ale Zipp zle zmontowal silnik i delikatnie cieknal olej.

W tej chwili sytuacja wyglada tak ze gwarant ma wyslac mojemu dealerowi fabrycznie nowy silnik ktory ma go wstawic zamiast tego uszkodzonego.
Skuter byl uzywany przez niecale 300km, nigdy nie upadl i nie byl uszkodzony :). Mozna powiedziec ze skuter jak dostanie nowy silnik to bedzie praktycznie nowy i mysle ze po malych negocjacjach za okolo 2300 moglbym go sprzedac jest to model z roku 2014 i jak go kupowalem dwa miesiace temu kosztowal 3100zl.
Skuter byl kupiony w kwietniu takze jeszcze jest pelna gwarancja do kwietnia 2016roku.

Jak tylko przysla mi nowke silnik i mi go wprawia bedzie na sprzedaz. Jak dobrze ktos ponegocjuje to do 2200zl moze zjade, zalezy mi na kasie zeby sobie dorzucic do skutera 125ccm. Dodam jeszcze ze skuterek jest ubezpieczony do przyszlego roku. Jak bys ktos byl zainteresowany to o wiecej szczegolow zapraszam na maila: fraszczu@o2.pl
a tu mozna go zobaczyc:
http://mskutery.otomoto.pl/zipp-inny-steed-M3968065.html