Sprzedam wario Malossi Multivar do 4T

Przejechane ma ok 800 km. Stan ogólny bardzo dobry. Oczywiście sprawny w 100%.
Oryginalna tulejka (16mm) oczywiście w komplecie + oryginalne opakowanie + rolki 7G (nie malossi)
Cena 130 zł z wysyłką (ekonomiczna krajowa).



Jaki vmax jest do uzyskania z niego ? Przy seryjnym mam 82. Mam 90cc.

Jaki vmax jest do uzyskania z niego ? Przy seryjnym mam 82. Mam 90cc. Polepsza wgl coś vmax, czy tylko przyśpieszenie ?

Z moich doświadczeń ten wariator nic nie daje w przypadku kymco, gdy prędkość zablokowana jest przełożeniami na kole. Nic nie pomoże oprócz wymiany tych przełożeń. Moja opinia jest taka, że fabryczny był tak samo dobry. Przy malossim trzeba kombinować z rolkami. Myślę, że dla kitu 90 cm od 7 gram wzwyż.

Rolki w zestawie były 7G + biała sprężyna centralna.

Więc opłaca mi się to kupować, czy nic mi to nie da ? Dacie link do odblokowanych przełożeń ?

To zależy jakich efektów się spodziewasz. Bo jeśli chodzi o ingerencję w napęd to w każdym skuterze co innego się opłaca i co innego przynosi zamierzone efekty. Metoda prób i błędów. U jednego pomoże u innego nie.
U mnie nie znacznie wzrosła prędkość max (3-5 km/h - licznikowe). No i chyba zbierał się szybciej bo tunele rolek pewnie są inaczej wyprofilowane, a i nachylenie i kształt samego wario pewnie też.
Jeśli chodzi o wytrzymałość, jakość wykonania i żywotność to na pewno jest to górna półka polecana przez wielu.
A sprzedaję bo chcę się pozbyć skutera, a nie będę nikomu takich prezentów robił :)

Ciekaw jestem, jak ten wariator sprawuje się w porównaniu z wariatorami od Naraku? Często czytam wpisy zadowolonych użytkowników, ale jeszcze nie miałem okazji używać Malossi.

AraS napisał:

? Dacie link do odblokowanych przełożeń ?

Damy, tu masz link: http://www.skuterfan.pl/tuningowa-przekladnia-kymco-romet-motobi-zipp,id51.html

Chciałbym kupic czy oferta jest wazna prosze o skontaktowanie sie ze mna 2sierpnia o 20.00 gg.42199998 tylko czy on bedzie pasowal do 4T chinca ( Magnus Ibizzo )

prosze o info ok.20.00 wchodze na neta gg.42199998

Jak chcesz kupić to zapraszam na PRIV, nie każdy ma GG i nie każdy jest dyspozycyjny akurat o 20 :)
A swoją drogą to tu się chyba nie da prywatnej wiadomości napisać :)
I dla jasności sytuacji, nie wysyłam 'za pobraniem'.

daj gg bo mi zginelo
albo dodaj do kontaktów okey :)

Wario ciągle do wzięcia.

Nieaktualne już.