Sprzedam wario Malossi Multivar do 4T

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Przejechane ma ok 800 km. Stan ogólny bardzo dobry. Oczywiście sprawny w 100%.
    Oryginalna tulejka (16mm) oczywiście w komplecie + oryginalne opakowanie + rolki 7G (nie malossi)
    Cena 130 zł z wysyłką (ekonomiczna krajowa).

Anonim
    Nieaktywny
    • 77
    • 795Postów:

Jaki vmax jest do uzyskania z niego ? Przy seryjnym mam 82. Mam 90cc.

Anonim
    Nieaktywny
    • 77
    • 795Postów:

Jaki vmax jest do uzyskania z niego ? Przy seryjnym mam 82. Mam 90cc. Polepsza wgl coś vmax, czy tylko przyśpieszenie ?

Anonim
    Nieaktywny
    • 7
    • 158Postów:

Z moich doświadczeń ten wariator nic nie daje w przypadku kymco, gdy prędkość zablokowana jest przełożeniami na kole. Nic nie pomoże oprócz wymiany tych przełożeń. Moja opinia jest taka, że fabryczny był tak samo dobry. Przy malossim trzeba kombinować z rolkami. Myślę, że dla kitu 90 cm od 7 gram wzwyż.

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Rolki w zestawie były 7G + biała sprężyna centralna.

Anonim
    Nieaktywny
    • 77
    • 795Postów:

Więc opłaca mi się to kupować, czy nic mi to nie da ? Dacie link do odblokowanych przełożeń ?

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

To zależy jakich efektów się spodziewasz. Bo jeśli chodzi o ingerencję w napęd to w każdym skuterze co innego się opłaca i co innego przynosi zamierzone efekty. Metoda prób i błędów. U jednego pomoże u innego nie.
    U mnie nie znacznie wzrosła prędkość max (3-5 km/h – licznikowe). No i chyba zbierał się szybciej bo tunele rolek pewnie są inaczej wyprofilowane, a i nachylenie i kształt samego wario pewnie też.
    Jeśli chodzi o wytrzymałość, jakość wykonania i żywotność to na pewno jest to górna półka polecana przez wielu.
    A sprzedaję bo chcę się pozbyć skutera, a nie będę nikomu takich prezentów robił 🙂

agentmb
    Uczestnik
    • 2
    • 295Postów:

Ciekaw jestem, jak ten wariator sprawuje się w porównaniu z wariatorami od Naraku? Często czytam wpisy zadowolonych użytkowników, ale jeszcze nie miałem okazji używać Malossi.

AraS napisał:

? Dacie link do odblokowanych przełożeń ?

Damy, tu masz link: http://www.skuterfan.pl/tuningowa-przekladnia-kymco-romet-motobi-zipp,id51.html

qrafick
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

Chciałbym kupic czy oferta jest wazna prosze o skontaktowanie sie ze mna 2sierpnia o 20.00 gg.42199998 tylko czy on bedzie pasowal do 4T chinca ( Magnus Ibizzo )

qrafick
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

prosze o info ok.20.00 wchodze na neta gg.42199998

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Jak chcesz kupić to zapraszam na PRIV, nie każdy ma GG i nie każdy jest dyspozycyjny akurat o 20 🙂
    A swoją drogą to tu się chyba nie da prywatnej wiadomości napisać 🙂
    I dla jasności sytuacji, nie wysyłam ‘za pobraniem’.

qrafick
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

daj gg bo mi zginelo
    albo dodaj do kontaktów okey 🙂

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Wario ciągle do wzięcia.

Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

Nieaktualne już.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button