Sprzedam skuter

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Ulenka_s2
    Użytkownik
    Patrykk
    Użytkownik

Cena jest troche kosmiczna .

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

madi
    Uczestnik

„troche” o jakieś 500 zł…

Ulenka_s2
    Użytkownik

Widzialam takie skutery i ceny były wyższe lub tanie same, ale skuter miał dużo większy przebieg. Mój był tylko używany i jest używany do jazdy do pracy 5km w jedną stronę. 500zł to za duży upust.

Patrykk
    Użytkownik

Dokladasz 200zl i masz noweczke.

http://otomoto.pl/inny-inny-inca-street-nowy-nieuzywany-M2543884.html

http://allegro.pl/kingway-condor-4t-4-suw-skuter-serwis-mobilny-i1614743230.html

I jest tego jeszcze troche w takiej cenie, tak więc jeżeli chcesz sprzedać , to sama rozumiesz ;).

madi
    Uczestnik

Ulenka_s2 my Ci dobrze doradzamy 🙂 za tą cenę będzie ciężko go sprzedać…

Ulenka_s2
    Użytkownik

Widzę faktycznie, nie patrzylam po innych markach. Ale może się uda sprzedać, szkoda mi za taka niską cene sprzedawać. Głównie to chce sprzedać, bo chcę sobie kupić coś o większej mocy. Czy mogę go jakoś jeszcze przerobić, by szybciej jeździł tak 100km/h ? z tego co wiem to mogę, ale to sie nie opłaca, racja?
    Patrzyłam na allegro mojej marki skutery i właśnie schodzą w takich cenach.
    nie chciałabym schodzić poniżej 2tys. Naprawde mało go używałam.

mowiniak
    Użytkownik

Ulenka musisz się z tym liczyć że nie sprzedaż go po takiej cenie jaką chcesz
    weż go sprzedaj za mniejszą cenę jak Ci sugerują i dozbieraj trochę pieniędzy
    Tak to jest i nic nie zrobimy 😥
    nie sprzedaż towaru za taką cene jaką zapłaciłaś 😐

roomcajz
    Uczestnik

Ulenka, spokojnie, nie wpadaj w panikę. Ogłoszenie dałaś dzisiaj. Poczekaj trochę i dopiero zmieniaj cenę.

Patrykk
    Użytkownik

Trzeba by za przeproszeniem wyjątkowego kretyna, który kupiłby używanego chińczyka w cenie nowego, tak więc na aż takie szczęscie bym nie liczył .

roomcajz
    Uczestnik

Kretyni istnieją, dlaczego nie dać im szansy. na tym polega marketing żeby wcisnąć komuś coś co jest mu niepotrzebne lub nieopłacalne.
    Gdyby tak nie było to nikt nie pożyczałby np w prowiden.. a jednak

Ulenka_s2
    Użytkownik

HEHE, racja poczekam jeszcze. Skuter jest na gwarancji w serwisie jeszcze. A zresztą takie moje nowe kosztują około 3 tys. tej samej marki, a to też się liczy.
    Ostatnio na allegro a 1800 sprzedał sie taki sam jak mój, bez lusterka, cholernie mocno podrapany, z przebiegiem 14tys km i jeszcze starszy o rok, trochę sie tym sugerowałam.

Pietro
    Użytkownik

Nówka Zumico 4T 4,2KM w tej samej budzie, w sklepie kosztuje 1999zł. Jest to cena wyjściowa, oczywiście można negocjować lub odebrać z gratisami 😉
    Nówka Zumico Quick 4T 3,5KM na kołach 10″ kosztuje 1299zł. :mrgreen:

dychul
    Uczestnik

Napraw tę klamkę i wykreśl z ogłoszenia informację o tym incydencie w deszczu. To skutecznie odstrasza. Zostaw tylko niezbędne informacji: serwisowany, bezwypadkowy, przerobiony w specjalistycznym zakładzie na 80 cm, użytkowany przez kobietę tylko na dojazdy do pracy.

ejacek
    Użytkownik

Jeżeli cylinder był wymieniany na 80 to mi się wydaje że raczej gwarancji juz niema.

Ulenka_s2
    Użytkownik

byl wyeminiany u nich odrazu przy kupnie, wiec gwarancja nadal jest i byla

ejacek
    Użytkownik

Ulenka_s2 napisał:

byl wyeminiany u nich odrazu przy kupnie, wiec gwarancja nadal jest i byla

Ale tylko tam gdzie był wymieniany cylinder,bo w innych serwisach to raczej kicha,tak mi się przynajmniej wydaje.

Ulenka_s2
    Użytkownik

tam, gdzie kupowałam odrazu przy kupnie sie mnie spytali czy chce wiekszą moc, wiec chciałam i pan mi to zrobił w 5 min i gwarancja jest. w orginalnym serwisie.

a123659
    Uczestnik

Według mnie to głupota, takie „tuningowanie” skutera… Każdy woli kupić od „dziadka”, który serwisował, kupował oryginalne części i sobie szanował, niż od młodego napaleńca, który skuter tuningował, dojeżdżał i dawał mu w dupe…
    To oczywiście nie było o Tobie tylko przykład podałem, że lepiej się trzymać oryginalnego stanu :mrgreen:

mistubishi
    Użytkownik

cena po naprawiniu klamki, to max 2 tys

a123659
    Uczestnik

Kiedy 1 raz kupowałem skuter nie znałem się zupełnie na skuterach 😀 (Teraz też wcale specem nie jestem) 1 skuter, który pojechałem oglądnąć był w takim stanie, że miał 2 lata, przebieg 3500km, a Vmax? Tu Was zaskocze 35km/h :mrgreen: Lol gdy to z tatą zobaczyłem, to do mnie powiedział, że jedziemy do domu, a jutro pojedziemy do salonu kupić nowy skuter 😀 Poszukiwania się szybko zakończyły 😀

a123659
    Uczestnik

dychul napisał:

Napraw tę klamkę i wykreśl z ogłoszenia informację o tym incydencie w deszczu. To skutecznie odstrasza. Zostaw tylko niezbędne informacji: serwisowany, bezwypadkowy, przerobiony w specjalistycznym zakładzie na 80 cm, użytkowany przez kobietę tylko na dojazdy do pracy.

Niewiem jak Was, ale mnie to masakrycznie denerwuje jak ktoś coś sprzedaje i pisze tak np. że właśnie klamka urwana, a koszt nowej klamki to jedyne w tym przypadku 15zł. To czemu do jasnej… nie naprawisz tego skoro to taki mały koszt tylko takie rzeczy wypisujesz… Przecież wiadomo, że koszt to nie jest jedynie ta klamka za 15zł, ale też czas poświęcony na to, lub zapłacenie komuś. Każdy by raczej sobie naprawił gdyby tylko się 15zł zapłaciło i gotowe…

Ulenka_s2
    Użytkownik

Ryglos – ale ja serwisowałam, a jakbym nie przerabiała to maksymalna predkośc byłaby 45km/h tak jak kazdy, a to chyba bez sensu. Nie obciążałam go, kupiłam go tylko na dojazdy do pracy, a mam blisko.
    Mnie też deneerowało to jak ktoś pisał, a nie naprawiał. Bo nie chciałam naprawiac, mam tam założoną gumkę przez pana z serwisu, bo powiedział, że nie trzeba naprawiać, mimo iż miał to naprawić i wymienić, ale bym musiała czekać. A do serwisu mam daleko 😀 😛
    Wole by ktoś wiedział o szkodzie, nie by myslał, że miałam wywrotke, że to nie moja wina. Jestem szczera i tyle 😀

roomcajz
    Uczestnik

„użytkowany przez kobietę” mnie osobiście też odstrasza- w skuterze to jeszcze jak cie mogę, ale w aucie…. oznacza: 2 szkody parkingowe w miesiącu, piłowanie do 80 na dwójce, brak wymiany oleju itp

co nie oznacza że sprzęt od Ulenki nie może być w super stanie- poza klmką

dobrze ze nikt z gumtree nie bedzie czytać tych wszystkich wpisów

HugoBoss
    Uczestnik

A ten skuter kupiłaś i serwisowałaś na Młodzieńczej w tym znakomitym salonie znajdującym się pod chmurką. To powodzenia życzę w sprzedaży tego skutera.

Suawek
    Użytkownik

Niewiem jak Was, ale mnie to masakrycznie denerwuje jak ktoś coś sprzedaje i pisze tak np. że właśnie klamka urwana, a koszt nowej klamki to jedyne w tym przypadku 15zł. To czemu do jasnej… nie naprawisz tego skoro to taki mały koszt tylko takie rzeczy wypisujesz…

Święte słowa. Abstrahując od Ulenki, przy sprzedaży aut jest to popularne szczególnie przy klimie, że nie działa ale wystarczy napełnić. Cwaniaczek szuka jelenia bo faktycznie nie chodzi o napełnienie a np. o uszkodzenie sprężarki i zamiast 100 zł robi się 4 tyś.
    Ulenka, zostaw cenę i obserwuj co się będzie działo. Jak się sprzeda powinnaś być zadowolona, jak nie to obniż. Skuter jest warty tyle ile ktoś jest skłonny za niego zapłacić. Nikt nie kupi używanego chińczyka za 2300 skoro ma nowy za 1900 ale może znajdzie się desperat :). Klamkę kup na allegro i zmień bo takie drobnostki zmniejszają zainteresowanie.
    Jak wystawiłem ostatnio Derbi za 5500 to nikt nie dzwonił przez miesiąc. Zmniejszyłem cenę o tysiąc i rozdzwonił się telefon, poszedł na drugi dzień. Dlatego poczekaj cenę zawsze możesz zmienić.

Ja nie wiem jak oni Ci zmienili pojemność na 80ccm w 5 minut 😯

Dla mnie auto od kobiety lub dziadka to najgorsza opcja. Sąsiad trudniący się sprowadzaniem aut z niemcowa, twierdzi że najbardziej zapuszczone i zaniedbane auta są właśnie od kobiet.
    A tu ciekawostka, auto od dziadka: http://www.youtube.com/watch?v=4pCfmqO197A

doohan
    Użytkownik

”Używany przez kobietę” to mnie też irytuje. A co ,że kobieta to nie ma zacięcia do katowania??? Kobiety to nie tylko kaleki które mają gleby parkingowe.

Ulenka_s2
    Użytkownik

roomcajz 😛 ej kobiety sa czasem lepsze od facetów 😛 skuterem sie łatwo parkuje bo wszedzie, nie to co autem 😀
    zmienili cylinder chyba itp itd….
    narazie zostawiam cene co ma byc to bedzie, jak nie pójdzie to zmniejsze. Trzeba próbować od dużych cen, może ktoś kupi, jak nie to nie 😛 heee

Suawek
    Użytkownik

To dość ważna informacja czy ma ten cylinder 80 czy 49.

madi
    Uczestnik

w 5 minut na pewno nie zmienili cylindra…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button