Sprzedam Skuter Zipp Toros Fresco

Witam. Mam na sprzedaż skuter Zipp Toros Fresco (Quantum). Stan wizualny jak i techniczny BARDZO DOBRY. Skuter ma tylko lekko ryskę ponieważ gdy go kupiłem nie utrzymałem go i musiałem go położyć pod sklepem i zrobiła się lekka ryska. Przebieg: 6.000 ZABLOKOWANY! Skuter BEZAWARYJNY Nie zaliczyłem na nim żadnej gleby i nic się nie popsuło. W skuterze wymieniany był olej co 2.000km. Ostatnio olej wymieniony przy 5.600km. Nowa Świeca. Skuter chcę sprzedać na wiosnę gdy będzie komunia ponieważ w tedy są najdroższe i ludzię lubią robić prezenty na komunie w postaci skutera. Teraz mam do was pytanie: Ile mogę za ten skuter wziąć na wiosne? STAN BARDZO DOBRY! BEZAWARYJNY! SPALANIE OK. 2.5L100 WSZYSTKIE CZĘŚCI ORYGINALNE OPRÓCZ ŚWIECY KTÓRĄ MUSIAŁEM WYMIENIĆ.

Ile dostane za ten skuter na wiosnę?

1000-1500zł

lisu7 napisał:

1000-1500zł

1000-1500zł to chyba za skuter z dezelowany. Ja mam jak nówka. 1 ryska. Zablokowany fabrycznie. opony stan bdb. 1500zł? Coś Cię boli. Nowy kosztuje 3k

To chyba ciebie coś boli. Nowy fresco kosztował w Realu 2300 zł.
Używany, z przebiegiem 6 tys., porysowany to nie więcej jak 1300 zł.
Druga sprawa to taka, że jest to chińczyk. I nie kupuje się używanych chińczyków, bo to się nie opłaca. Kilka stów więcej i się ma nowy