Sprzedam skuter Sym Jet Sport 50R

Jak w temacie.Skuter jest z rocznika 2009 ale zakupiony jako nowy w sierpniu 2012 roku.SKuter ma przebieg 2300 km,nigdy nie był naprawiany i nie miał żadnych upadków ani też kolizji.Skuter przechodził wszystkie przeglądy w autoryzowanym serwisie.Wszyskie żarówki są wymienione na ledowe,jest założony tłumik Stege 6 replica chrom po małych modyfikacjach.Dokładam fabrycznie nowy tłumik leovince Touring - nigdy nie założony w skuterze.Powodem sprzedaży skutera jest zakup nowego maxiskutera.Jestem osobą starszą i dbałem o swój skuter.Wszystko w skuterze jest sprawne,nic nie piszczy,nie trzeszczy,nie trzeba nic przy skuterze robić.Jego stan określam na bardzo dobry.Na lakierze można się dopatrzeć jakiś delikatnych otarć spowodowanych pewnie jeszcze u autoryzowanego importera skuterów Sym,wszak przez kilka lat gdzieś go tam napewno przetaczali.Zapłaciłem za skuter 4900 zł,mnie interesuje kwota 3500 zł.Skuter jest do obejrzenia jak i ewentualna jazda próbna w Katowicach.Jutro wrzucę poglądowe fotki w/w skutera.Na chwilę obecną mogę jedynie udostepnić krótki filmik -
http://www.youtube.com/watch?v=ZJql1Mrbtlk

fajny skuter wystaw na tablice może się znajdzie jakiś klient