Sprzedam Skuter Peugot ElyStar 50

Witam!
Mam do sprzedania skutrer peugot elystar 50 z 2001 roku, z przebiegiem 8300.
Skuter ma dość niespotykaną wyższą szybe ;]
Na skuterku nie ma żadnego śladu użytkowania!
Opony w bdb stanie.
Silnik bardzo dobrze wkręca się na obroty.
Wizualnie i technicznie BDB!
Nic nie cieknie, nie stuka.
Wsiadać i jechać.
Skuter na pełnym wtrysku, wtrysk nie padnie po tygodniu, nadal jest w zaje..... stanie!
Opłacony, do tego dokładam akumulator z gwarancją który kosztował 180zł.
Cena 3800 do negocjacji, warto ponieważ jest to skuter na lata!

Dziękuję za Elystara na wtrysku.. MASAKRA!!!!

Pewnie przestał więcej w serwisie - 8300 km w 10-letniej maszynie? :mrgreen: Niech będzie, że jeżdżony w sezonie to wychodzi - 120-150 km miesięcznie. Chyba wokół podwórka :)

damgad, dokładnie tak samo myślałem..te wtryski w Peugeot Elystar, są cholernie awaryjne ;)

Panowie rocznik 2001 jest wart gdzieś 2100-2500

3800 za skuter dziesięcioletni ?! No bez jaj... Dołożę 1200 i mam nową Vitalkę z bieżącego rocznika...

Duży turystyczny skuter. Bez sportowego zacięcia choć przyspiesza dość żwawo. Niestety silnik 2T nie pozwoli długo cieszyć się pełnym bakiem a wtrysk do silnika 2T to nieporozumienie. W silniku 4T jak najbardziej pasuje. Ale nie tu.

Cena wysoka, skuter oprócz marki i dobrego wykonania ma kilka zalet ale ceny części powalają na kolana.

degename aj widziałem kilkadziesiąt ta razy ely 50 i faktycznie wykonanie jest wysokiej klasy wtrysk w nie których modelach w tej objętości wtryski zaczęły się pojawiać pod koniec, ale koszta części są koszmarne. Bosmal może sporo powiedzieć bo ma w domu ELY.

Krzyś ale to nie jest ely50 bo taki skuter to ja mam i tego skutera produkowali francuzi On sprzedaje elystar to jest skuter peugota ale produkowany made in china dla francuzów

Hehe ;] ten skuter raz na tydzień robi 20 km po mieście ;p
Używany przez 43 latka! ;]
Smiga zarąbiście.... nic jeszcze mu nie padło od nowości ;]
cene ma wyjechaną, ale skuterek zadbany ;]

Jakoś nie mam zaufania do wtrysku przy 50ccm. Ale ciekawe ile by musiało palić 4T na wtrysku ? Skoro na gaźniku da się zejść do 2L przy dynamicznej jeździe to na wtrysku z 1.2L ? a 1L przy oszczędnej jeździe :P

Nie, to tak nie działa. Ale podejrzewam że 1,5 - 1,7 to realny wynik. Ciekawe czy udałoby się przenieść wtrysk z SR50 do chińskiego 4T. Chyba wtryskiwacz mógłby nie wyrobić.