Sprzedam silnik KYMCO SUPER 8 4t SPRAWNY

• This topic has 7 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated 9 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny

Witam !
    Sprzedam silnik kymco super 8 50cc przebieg: 1500km, 4T. Jakby ktoś był zainteresowany to jest możliwość oglądnięcia go koło Limanowej <małopolskie>. Silnik jest jeszcze nie wymontowany, Równo chodzi, nie przerywa itp. Sprzedaje z powodu zrobienia portingu.
    Kontakt:
    Email:[email protected]
    GG:31323465

Anonim
    Nieaktywny

Mogę jeszcze nagrać film pokazowy gdyby ktoś chciał zobaczyć jak chodzi.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

szyszu3
    Użytkownik

Ale psuje sie ciągle, nie ? Mój kolga ma takiego skutera i ciągle jest zepsuty.

madi
    Uczestnik

to chyba Ci się pomyliły silniki bo ten akurat jest bardzo bezawaryjny… Chyba, że kolega coś w nim grzebał i nie tak poskładał…

szyszu3
    Użytkownik

Niee.. Dał do naprawy i mu wymieniali cylek i tłok zapłacił jakieś 400zł i za 2 tyg znowu do naprawy dał, zrobili mu i teraz znowu ma zepsuty, ale nie daje do naprawy bo mu szkoda kasy.

Anonim
    Nieaktywny

Silnik jest 100% sprawny nigdy nie grzebane nic, nie rozbierany. Można się przejechać jeżeli jeszcze będzie w ramie ten silnik po zimie. Moge dać gwarancję.

Anonim
    Nieaktywny

Pewnie na chińskich częściach poskładali a skasowali jak za lepszej firmy ;] U mnie macie pewność ze cylinder jest oryginalny i nie był nigdy ściągany, sam przebieg 1500km o tym świadczy.

Anonim
    Nieaktywny
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button