Sprzedam Romet 727 premium 12

http://tablica.pl/oferta/romet-727-premium-12-skuter-50-aprilia-peugeot-piaggio-yamaha-CID5-ID26v4f.html

Prosze, może kogoś zainteresuje:) Jak się nie sprzeda to mówi się trudno, bedzie się kurzył w garażu:( Dużo z ceny nie spuszcze, bo tyle za ile go wystawiłem jest wart i tam jest błąd audio 2x 120w i wzmacniacz 240:) W mróz -20 pali za drugim kopem(rozrusznikiem nie sprzawdzałem bo szkoda akumulatora) :) i do wymiany bendix chyba bo troche trzeszczy, albo tuleja w obudowie bo mogła się troche wytrzeć, ale pali z rozrusznika lecz głos nie jest za przyjemny, Pozdrawiam:)

ps. mam jeszcze kufer do tego :) chyba nigdy nie używany :)

Może zamiast pisać nowy post, użył byś opcji "edytuj"?

wybacz:) i nie hejtuj, poprostu komp mi się starsznie muli:(

A co ma piernik do wiatraka? Pomyśl czasami trochę...

ma, bo jak wchodze w edytuj to mi się otwiera 30minut :) siedze na starym kompie z 1 rdzeniowy p[rcoesorem taktowaniem 1.6hz ... a realistycznego nie sprawdzalem^^

Po pierwsze co to za zdanie: ,,nie było potrzeby wymiany lecz zawsze jestem spokojniejszy skrzywienie wynosiło pewnie niecałe 2mm lecz zawsze jestem spokojniejszy.'' - heh, jak możesz to popraw.

Po drugie(sory za spam), ale po prostu nienawidzę ludzi, którzy myślą, że jak dadzą w opisie słowo yamaha, suzuki itp, to nagle wszyscy się rzucą na ich towar...

spoko, każdy wie co sprzedaje bo napisałem, a o to chodzi że rzadko kto wpisuje w wyszukiwarke romet albo zipp... a inne skutery też są ciekawe, połowa ludzi nie wie o ich istnieniu, tych modeli. Jakiś procent to ludzie starsi po 40-60lat którzy myślą że romet wydawał motorynki, ogary , charty i zakończył swoją produkcję, w pewnym sensie to prawda bo teraz chiny ale nazwa dalej istnieje, co do zdania, troche niegramatyczne i bez sensu...

norbert1710 napisał:

ma, bo jak wchodze w edytuj to mi się otwiera 30minut :) siedze na starym kompie z 1 rdzeniowy p[rcoesorem taktowaniem 1.6hz ... a realistycznego nie sprawdzalem^^

ja na noteboku z takowym klockiem i jakos nie muli
cena czy ja wiem ale powodzenia