Sprzedam lub zamienie na NSR/CBR Kymco Super 8

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Sprzedam lub zamienie na NSR/CBR Kymco Super 8

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 8 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #46554 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

[center]Witam !
    Mam do sprzedania skuter: Super 8 to zupełnie nowa konstrukcja i nowatorski pomysł na skuter o charakterze sportowym. Smukła sylwetka i agresywnie wyraźna kolorystyka to cechy widoczne na pierwszy rzut oka. Dynamiczny silnik, twardo zestrojone zawieszenie oraz duże 14-calowe koła to jest to, czym ten pojazd różni się od innych. Produkcji Tajwańskiej (nie chińska podróba) Skuter jest w wersji 4T-oszczędniejszej. Przebieg:1600km
    Jest on jeszcze fabrycznie zablokowany nie odblokowywałem ponieważ chciałem go dotrzeć porządnie.

Stan techniczny 100% sprawny, plastiki nie popękane, nie zrysowane.

Zarejestrowany, opłacony – gotowy do jazdy ;).
    Zdjęcie wysyłam zainteresowanym na meila.

GG:31323465
    Email:magnum.440.dxi@gmail.com

Cena:3200 – do małej negocjacji.

Możliwość obejrzenia – Limanowa woj małopolskie

[size=6]Możliwa zamiana za Hondę NSR 125 lub CBR 125![/center][/size]

#46555 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Sprzedam lub zamienie na NSR/CBR Kymco Super 8
Informacje o Tobie: