Sprzedam Haotian Arrow 50. Gratis firmowy kask i 8 dodatków

Witam,
Mam do sprzedania mało używany skuter firmy Haotian z mocnym silnikiem HN50QT-7B. Skuter zakupiony był dla mamy rok temu w wakacje, ale uznała, że jest dla niej za ciężki (masa pojazdu 99kg).
Niestety nie mam jak zrobić zdjęć, ale oferowany skuter można zobaczyć w internecie (kolor niebieski) oraz na filmiku na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=VkZEAn8x8mE
Do skutera dorzucam:

>Używane:
-dwa kaski jakieś firmy chińskiej w stanie dobrym z minusem. Kolor czerwony i niebieski, rozmiar odpowiednio S i XL.
-kufer oryginalny od skutera w kolorze motoroweru
-rozmontowany alarm, dla zainteresowanych mogę go założyć.

>Nowe:
-cylinder z tłokiem 80ccm
-pasek kevlar
-dysza 85
-wariator sportowy z rolkami 5,5
-rolki 6,5
-świeca irydowa
-moduł sportowy 125 i 50
-kask HEBO w świetnym stanie firmy FC BARCELONA (dostaliśmy gratis do skuterka)

>Ostatnio zostały wymienione:
-rozrusznik
-tulejki od rozrusznika
-bendix
-nowe lusterka
-cewka zapłonowa tuningowa
-świeca NGK
-akumulator

Jeżeli chodzi o opłaty to skuter opłacony, zarejestrowany, ubezpieczony. Ubezpieczenie do końca sierpnia 2013r. Przegląd ważny do połowy sierpnia 2014r.

Skuter bardzo ekonomiczny, spalanie 3,02 (badane na stronie motostat) Osiągi satysfakcjonujące, przy wadze 60 kg licznikowe 80, realne 65-70. GPS dokładnie 67 km/h.
Skuter miałem zostawić dla siebie dlatego kupiłem wyżej wymienione części, ale udało mi się przed nowymi przepisami zdać prawo jazdy na motor. Stoi i kurzy się w garażu. Gorąco polecam, skuter godny uwagi. Zaproponuj cenę, na pewno się dogadamy :) Skuter do obejrzenia w stolicy. Pozdrawiam.