Sprzedam części od Kymco Super 9 LC

Cześć,
tak jak opisałem w temacie:
http://www.skuterowo.com/forums/topic/kymco-s9-wypadek-zcentrowwana-kierownica
nie zamierzam remontować mojego skutera po wypadku - przeznaczam go na części :(

Jeśli ktoś z Was będzie czegoś potrzebował to piszcie śmiało. Większość będzie wystawiana na allegro. Odbiór w Warszawie lub wysyłka.

Masz oryginalny tłumik od niego?

Chłodnica, pompa wodna, zbiornik cieczy chłodzącej, ewentualnie też cylinder z tłokiem. Jaka cena ?

Ktoś tu robi głupotkę sprzedając taki skuter na części...

madi napisał:

Chłodnica, pompa wodna, zbiornik cieczy chłodzącej, ewentualnie też cylinder z tłokiem. Jaka cena ?

Czyżby plany przerobienia Vitalki na LC ?

tak myślę od czasu pewnego (kilka miesięcy). Wystarczyłoby zmienić cylinder, dodać pompę wody, założyć chłodnicę i zbiornik cieczy chłodzącej. Na chłodnicę miejsce jest za kołem, zbiornik też by się gdzieś wcisnęło.

Madi, od razu tak pomyślałem, co Ci zaświtało...jak jest okazja to trzeba brać ;)

Czekam na odpowiedź co z fabrycznym tłumikiem.

@Pietro,
chłopie do czego pijesz?! skuter niesprawny = pozbywam się go. nie ma czasu babrać się tym... przekładki do nowej ramy? daj spokój. masz czas możesz się bawić - ja nie mam ani czasu ani miejsca na samoróbki.

@Madi, Hugoboss
proszę o cierpliwość - najpierw muszę odebrać sprzęt. na spokojnie zajmę się spisaniem co się nadaje i jak będę to wyceniać.

pzdr i szerokości!

Witam.Potrzebuje rame od twojego skutera.Mieszkam w Warszawie i potrzebuje taką włąsnie rame od super 9.Masz jeszcze ten skuter na czesci?Prosze o odpowiedz.Jeśli Majker chciałbyś ją sprzedać to jestem zainteresowany.Napisz swój numer telefonu i sie dogadamy co i jak. Pozdrawiam.