Sprzedać neosa czy nie ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Sprzedać neosa czy nie ?

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Pomyślałem dzisiaj żeby sprzedać mojego neosa, niestety żeby go sprzedać muszę włożyć ponad 500zł, na takie duperele np malowanie itp. Rocznik 99 i zastanawiam się czy jak go sprzedam to starczy mi na jakiegoś ściga 50ccm. Co myślicie ? Czy zrobić go ładnie i jeździć nim do 18 a potem prawko i f4i w psię ? 😀

Anonimowy

nie wystarczy Ci na ścigawke. Cbr po neosię będzie za mocna … Nie wiem czy to wiesz źle f4 to nie zabawka …

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Anonimowy

Nie sprzedawaj, szkoda kasy na taką pierdziawkę, jaką są te ścigi 50ccm, a jak zaoszczędzisz dzięki temu to będzie potem lepsze moto na 18 😀 Nie ma sensu przesiadać się z 50 na 50, najwyżej, że srasz kasą, to wtedy już tak 😛

Zrób tego ładnie i przeczekaj 😉

Anonimowy

Wiem że f4i to nie zabawka 😛 Albo go opanuje i bede śmigał albo się na nim roz…. wale xd
    Kurde bo starzy mi trują du… że taki rozwalony i w ogóle.

Anonimowy

ale co neos rozwalony? że aż tak truja dpe?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

No podłoga popękana, pług dolny rozjebany. Resztę plastików trzeba poskręcać dobrze bo całe gonią. Ah szkoda gadać 🙁

Anonimowy

to jednak chyba za dużo to bys za niego nie dostał a jak silnik, ogarnia ?

Anonimowy

jeździj neosem tylko se go troszkę zrób

Anonimowy

Wloz ta kase w neosa i nim smigaj 🙂 tez się zastanawialem nad sprzedaza speeda i kupieniu sciga 50ccm ale wole te 3 lata poczekac i speeda przy okazji tuninguje xD 🙂

Anonimowy

Nie no silnik jest spoko nie do zajechania, tylko brakuje mu jakiegoś wydechu sport i by latał. Jeszcze miałem w planach zrobić generica ale nie chce jezdzic chinolem :/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie