Sprężyny

Witam proszę o poradę,sugestie chciałbym założyć wariator seryjny i rolki 5gr do tego sprzęgło sportowe wm i dzwon też sportowy wm z czerwonymi sprężynkami a główna żółta . czy to ma sens ???

sens to bedzie miało jezeli akurat na takich częściach go wystroisz. dzwon nie ma sprężynek - ma je sprzęgło.
Ale nie ma sensu wymieniania dzwony na WM bo jest taki sam jak seria. Chyba że serie masz przegrzaną.
Ale ponieważ jestes przytomny jak większość i nawet nie napisałeś w czym chcesz robić takie zmiany to w sumie się więcej powiedzieć nie da - bo nie wiemy jaki roli chcesz zmieniać na 5gr… itd

Więc dla tego pytam szanowny Panie moderatorze nie ma co się ciskać ,zwykła pomyłka z tymi sprężynkami . Tak stary dzwon był nie równo wytarty i po części przegrzany. Rolki były 5,5gr zmieniałem wariator więc już kupiłem z rolkami 5gr bo chciałem zyskać zryw na starcie. a więc napisałem i poprosiłem o poradę a ni o opierdol albo strojenie foch. Skuter dawno nie był serwisowany przez poprzedniego właściciela i postanowiłem sam coś w nim podłubać. Może ze względów na koszty .

i wciąż nie napisałeś jaki to skuter/silnik/napęd. Skoro zmieniłeś wariator (nie piszesz z jakiego na jaki) to jest szansa że bedzie kompletnie inaczej pracował bez zmiany rolek - a ty jeszcze zmieniasz gramaturę samych rolek.
Wiesz, to nie jest foch. Nawet bym ci chciał pomóc tylko wnerwia mnie to że 90% informacji muszę sobie zgadnąć a potem jeszcze pytający się rzuca. Zasadniczo obaj tracimy czas.

ok skuter 4t moto-ventus maxim 50ccm wariator wytarty od paska więc zmieniłem wyglądał na seryjny i taki kupiłem . Jestem początkujący w sprawach napraw wię opisuję wszystko może nie fachowo . Chciałem się dowiedziec co mi da taki mix części ,czy to ma sens ewentualnie co zmienić. Skuter był naprawde zaniedbany problem z gaźnikiem ,przelewał paliwo,zmienione dysze już nie pamiętam na jakie. obydowa filtra popękana ,elektryka nadpalona . Powoli doprowadzam go do łady ,pytam fachowców żeby nie tracić czasu i kasy . Świecę też zmieniłem bo była ciemna ,zalana zwykła nie irydowa taką też kupiłem .

przepraszam silnik 139 qmb