Sprężyny sprzęgła i rolki 4t

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Sprężyny sprzęgła i rolki 4t

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe enter1978 enter1978 7 lata temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kuabab
    kuabab
    Użytkownik

Witam
    mam chińczyka z cylinderkiem 60ccm. założyłem do niego rolki 6 sprężynę centralną niebieską oraz żółte te małe. Skuter z tą kombinacją startuje przez 6sek. jedzie maks 20 km/h i nie ma siły. Jaką powinienem zastosować kombinacje? do wykorzystania mam : rolki 5 i 6, sprężynki żółte niebieskie i czerwone sprężyny niebieska oryginalna i żółta. Proszę o pomoc. Nie mam już siły do tego.

Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Do tego silnika z tym cylindrem rolki chyba najodpowiedniejsze to 4g góra 4,5g, do seryjnej spręzyny centralnej, ciężko powiedzieć dokładnie jakie bo to zależy też od kondycji silnika po prostu bedziesz musiał tak skalibrować wariata żeby silnik pracował na obrotach na których osiąga max moment obrotowy , a ten silnik osiąga max moment chyba cos około 7000obr/min. Sprężynki sprzęgła to kwestia gustu wszystko zależy przy jakich obrotach chcesz ruszać z miejsca, ze spręzyną centralną to nie wiem co doradzić czym miększa tym chyba lepiej ale na tyle twarda ze pasek nie ma prawa sie slizgać

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie