sprężynki sprzęgła - jakie wybrać do seryjnego sprzęgła?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    ziomek1
    Użytkownik

Witam!
    posiadam oryginalne sprzęgło w skuterze, jakie byłyby odpowiednie do niego sprężynki? jakiej firmy wybrać i jaki kolor?

z góry dzięki

eadem
    Uczestnik

Mam zielone Top Racing (najmiększe) i sobie chwalę.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

ziomek1
    Użytkownik

a jak z przyśpieszeniem?

eadem
    Uczestnik

Przy sprężynach zbliżonych do seryjnych sprzęgło łapie przy około 3,5tys obrotów więc dość nisko. Tak jak na serii – nie będziesz tu miał szarpnięcia na starcie jak przy wysokich obrotach (twarde sprężyny) tylko płynne przyspieszanie. Do jazdy codziennej jest to zdecydowanie wygodniejsze i mniej zużywa części.

ziomek1
    Użytkownik

aha, twardych (czerwone) na pewno nie założę

http://allegro.pl/sprezynki-sprzegla-top-racing-50-3g-i3866719219.html

co myślisz o tym?

eadem
    Uczestnik

Sprzęgło będzie łapać gdzieś przy 5-5,5tys. Rzecz gustu i potrzeb. Dla silników 2T to prędzej się nada niż dla 4T.

ziomek1
    Użytkownik

no ja mam 2t, na których będzie bardziej zrywny? 🙂

eadem
    Uczestnik

Twardsze sprężyny dadzą ci start na wyższych obrotach. Przy 2T odczujesz na pewno różnicę.

ziomek1
    Użytkownik

no to założę te niebieskie dzięki

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button