Sprezyna sprzegla

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Sprezyna sprzegla

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #230951 Odpowiedź

Anonimowy

Siema, kupiłem sprężynę sprzegla chodzilo mi o normalna ale w sklepie powiedzieli ze maja jakas sportowa no to co mi tam kupie mowili ze będzie pasowac. Pisze na niej cos 2000RPM ale jak rozkrecilem sprzeglo i poroznalem ja z seryjna to jest o jakas 1/4 wiekszaz ta kupiona. Dobra co mi tam założę ja powiedzialem, zalozylem i wlozylem rolki wariatora 4g skuter jedzie na max obrotach od startu i v-max 40km/h czy ma różnice ze ta sprezyna jest wiekszaż? Czy musi się dotrzec aby dobrze chodzilaż Wytlumaczcie mi to.

#230952 Odpowiedź

Anonimowy

spróbuj włożyć cięższe rolki, a to normalne sprężynki nie centralkaż
    ach i masz jakiś tun?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #230953 Odpowiedź

Anonimowy

nie nie mam tuningu tylko 80ccm i to jest centralka

#230954 Odpowiedź

Anonimowy

na pewno chińskie 80cc
    a to nie chcę cie martwić ale ci kit pociśli, na takim tunie nie da rady tego wyregulować, musi być seria sprężyna.

#230955 Odpowiedź

Anonimowy

A nie przeszkadza ze wieksza ta sprezyna jestą

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #230956 Odpowiedź

Anonimowy

Właśnie trochę przeszkadza, zresztą tak chyba w wszystkich tuningowych jest to chyba jednak nie przeszkadza, ale jak jast dłuższa to jest bardziej ściśnięta i siła która podczas jazdy ją rozciąga i skuter wtedy przyspiesza nie daje rady i obroty rosną do maxa i koniec.

#230957 Odpowiedź

Anonimowy

Ta sprezyna to chodzilo mi ze jest dluzsza niz tamta i na pewno to nie ma znaczeniaż

#230958 Odpowiedź

Anonimowy

niee długość nie ma znaczenia czy będzie pasować

#230959 Odpowiedź

Anonimowy

wsadź cięższe rolki, dostałeś twardszą centralke to musisz cięższe rolki v-max mały bo rolki nie mają siły wypchać paska wyżej przez sprężynę.

#230960 Odpowiedź

Anonimowy

Daje odpowiedz ;] Wlozylem rolki 7g szedl dosyc ladnie ale sprezyna byla chyba za twarda i wychnela pasek z tych talezy przy sprzegle ;/ Centralka seryjna byla dobra bo po dobrym przypatrzeniu się byl problem z korektorem momentu obrotówego ten talez od niego puscil i się nie trzymało nic w ogole. Ile moze kosztówac taki korektor ofc seria.

2 moj kumpel ma problem tak samo bo nie wylancza sobie biegu w ogole i ma strasznie ciężko ruszyc az trzeba się odpychac i jak po skrzyzowaniu chce przyspieszyc to nie moze a jak odpusci gazu to skuter szarpnie i mniejszy bieg sobie przelacza bo czuc jak ciagnie. Co moze byc? Rolki mial 7g jak zalozyl 4g chodzi mu dobrze ale male vmax ;/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
Odpowiedz do: Sprezyna sprzegla
Informacje o Tobie: