Spotkanie we Mszczonowie 10 września

http://www.mszczonow.pl/index.php?strona=1126

http://mszczonow.pl/redir,1128?wiecej=2474

Kto chętny?

Robimy listę obecności, proszę się wypisywać kopiując listę z poprzedniego postu i dodać swój nick (jeśli jedziesz z plecaczkiem dopisz "+plecaczek").

-Madi, Red Devil Vitality 50 2T.

I ja znowu kwitnę w sobotę w pracy :(

ta rekonstrukcja bitwy widzę że dopiero od 20.15... dziwne bo przecież już ciemno będzie
na 20.00 to może jeszcze bym zdążył...
Dychul Ty nie jedziesz nawet na 20.00???

Właśnie miałem napisać że najciekawsze rzeczy będą o 20.15,więc kto pracuje do południa spokojnie zdąży :) I o to chodzi że ciemno,bo będzie cały efekt tej rekonstrukcji.

Na pewno będzie to oświetlone, rynek w Mszczonowie jest fajnie położony koło Straży Pożarnej więc na pewno coś wykombinują :)

Znając życie pewnie we trójkę pojedziemy,jak zawsze.

ho ho ho, jak na razie się wybieram, ale wątpię bym był na 17.00, raczej później. jeszcze chętnie Dychula bym wyciągnął. zobaczymy. Wy będziecie na pewno?

Jeśli nie będzie strasznie zimno i padać.

sobota podobno ma byc ladna. Wy będziecie od początku?

Ja też w sobotę pracuje,więc nie wiem dokładnie na którą tam będziemy.

ok, w razie czego zdzwonimy sie i znajdziemy na miejscu

no dokładnie. Ja też mogę po południu, do tego czasu będę w Wawie. Roomcajz napisz jak będziesz jechał to się spotkamy w trasie i razem pojedziemy

Fajnie jakbyśmy wszyscy spotkali się w jakimś miejscu i razem do Mszczonowa pojechali.

Najlepiej by się było spotkać w Tarczynie i stamtąd pojechać przez Grzegorzewice. Można po drodze wstąpić nad zbiornik św. Anny.

Na miejsce spotkania się proponuję rynek w Tarczynie, skąd udalibyśmy się do Mszczonowa. Po drodze można wstąpić nad jeziorko zwane "zbiornikiem św. Anny", które jest tuż przy drodze do Mszczonowa (mapa poniżej).

kurna, tylko mi ten Tarczyn zupełnie nie po drodze... ja chyba będę jechał przez grodzisk albo żyrardów- więc z drugiej strony katowickiej

i się wpakujesz w korki przed Mszczonowem, robią ekspresówkę... W Radziejowicach to samo, więcej stania niż jazdy...

mówisz że trasą nr 50 z żyrardowa nie dojadę? gdzie te korki będą, to przecież będzie niedziela

sobota znaczy

nie no, 50-tką dojedziesz :) korki są na DK 8 jakoś od Żabiej Woli do Tomaszowa Maz. oraz na 579 w Radziejowicach.