Spotkanie we Mszczonowie 10 września

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    HugoBoss
    Uczestnik
    madi
    Uczestnik

Robimy listę obecności, proszę się wypisywać kopiując listę z poprzedniego postu i dodać swój nick (jeśli jedziesz z plecaczkiem dopisz „+plecaczek”).

-Madi, Red Devil Vitality 50 2T.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

dychul
    Uczestnik

I ja znowu kwitnę w sobotę w pracy 🙁

roomcajz
    Uczestnik

ta rekonstrukcja bitwy widzę że dopiero od 20.15… dziwne bo przecież już ciemno będzie
    na 20.00 to może jeszcze bym zdążył…
    Dychul Ty nie jedziesz nawet na 20.00???

HugoBoss
    Uczestnik

Właśnie miałem napisać że najciekawsze rzeczy będą o 20.15,więc kto pracuje do południa spokojnie zdąży 🙂 I o to chodzi że ciemno,bo będzie cały efekt tej rekonstrukcji.

madi
    Uczestnik

Na pewno będzie to oświetlone, rynek w Mszczonowie jest fajnie położony koło Straży Pożarnej więc na pewno coś wykombinują 🙂

HugoBoss
    Uczestnik

Znając życie pewnie we trójkę pojedziemy,jak zawsze.

roomcajz
    Uczestnik

ho ho ho, jak na razie się wybieram, ale wątpię bym był na 17.00, raczej później. jeszcze chętnie Dychula bym wyciągnął. zobaczymy. Wy będziecie na pewno?

HugoBoss
    Uczestnik

Jeśli nie będzie strasznie zimno i padać.

roomcajz
    Uczestnik

sobota podobno ma byc ladna. Wy będziecie od początku?

HugoBoss
    Uczestnik

Ja też w sobotę pracuje,więc nie wiem dokładnie na którą tam będziemy.

roomcajz
    Uczestnik

ok, w razie czego zdzwonimy sie i znajdziemy na miejscu

madi
    Uczestnik

no dokładnie. Ja też mogę po południu, do tego czasu będę w Wawie. Roomcajz napisz jak będziesz jechał to się spotkamy w trasie i razem pojedziemy

HugoBoss
    Uczestnik

Fajnie jakbyśmy wszyscy spotkali się w jakimś miejscu i razem do Mszczonowa pojechali.

madi
    Uczestnik

Najlepiej by się było spotkać w Tarczynie i stamtąd pojechać przez Grzegorzewice. Można po drodze wstąpić nad zbiornik św. Anny.

madi
    Uczestnik

Na miejsce spotkania się proponuję rynek w Tarczynie, skąd udalibyśmy się do Mszczonowa. Po drodze można wstąpić nad jeziorko zwane „zbiornikiem św. Anny”, które jest tuż przy drodze do Mszczonowa (mapa poniżej).

roomcajz
    Uczestnik

kurna, tylko mi ten Tarczyn zupełnie nie po drodze… ja chyba będę jechał przez grodzisk albo żyrardów- więc z drugiej strony katowickiej

madi
    Uczestnik

i się wpakujesz w korki przed Mszczonowem, robią ekspresówkę… W Radziejowicach to samo, więcej stania niż jazdy…

roomcajz
    Uczestnik

mówisz że trasą nr 50 z żyrardowa nie dojadę? gdzie te korki będą, to przecież będzie niedziela

sobota znaczy

madi
    Uczestnik

nie no, 50-tką dojedziesz 🙂 korki są na DK 8 jakoś od Żabiej Woli do Tomaszowa Maz. oraz na 579 w Radziejowicach.

roomcajz
    Uczestnik

a, no tak, na 8 emkę to nawet nie ma co się pakować, planowałem jechać jakoś krzakami, no w każdym razie Tarczyn to tak nie za bardzo mi pasi

madi
    Uczestnik

dawaj chociaż w jedną stronę… Przez Piaseczno i potem na Tarczyn, tamtędy nie jechałeś a fajna droga jest 🙂

roomcajz
    Uczestnik

ooooooo, masz nowe zdjęcie,
    no zobaczymy, pomyślę, ale coś czuję że mnie przekonasz

madi
    Uczestnik

dobry asfalcik, zobaczyłbyś tory kolejki, może kolejka będzie jechała 😉 poza tym więcej zobaczysz, no i w grupie zawsze raźniej 😀

AnS
    Użytkownik

Panowie. Gdzie, jak i o której konkretnie – jest spora szansa że się wyrwę. Jechał będę z Ursynowa.

madi
    Uczestnik

Ja ( i może Roomcajz jak się uda go namówić) będę jechał z Piaseczna więc dołączysz i pojedziemy wspólnie do Tarczyna. O której – inscenizacja zaczyna się o 20.15, warto być tam wcześniej trochę. Dojazd z Piaseczna to jakaś godzinka, może na to jeziorko wstąpimy… Myślę, że trzeba by wyjechać jakoś między 17 a 18. Jutro jeszcze się to dokładnie ustali

roomcajz
    Uczestnik

OK, Piaseczno – najchętniej tam gdzie zwykle- czyli pod LIDLEM obok Orlenu.
    Z Ursynowa to też będzie wygodnie dla AnS’a
    wstępnie 17.00 ???- przypominam że ja nie rozwijam znowu aż takiej wysokiej prędkości przelotowej
    Co Wy na to?

Coś czuję że może to być pożegnanie lata…
    Jeszcze żeby Dychul dał radę to by było fajnie

madi
    Uczestnik

OK, 17 pod Lidlem w Piasecznie. AnS wiesz gdzie to jest ? A prędkość przelotowa będzie jak zawsze czyli 50-60 km/h, nie ma co się spieszyć 🙂
    Hugo z towarzyszką dobrze jak byście dojechali do Tarczyna jakoś przed 18, tam na rynek koło jabłka 🙂

EDYTA: Gdyby ktoś nie wiedział gdzie jest ten Lidl w Piasecznie to dodaję mapkę podglądową:

HugoBoss
    Uczestnik

Dziś Mszczonów,aktualny 🙂 Może jeszcze jest ktoś chętny?

HugoBoss
    Uczestnik

Szkoda że nie ma więcej chętnych,pogoda dopisuje.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button