Spotkanie 1 października 2011r. w Izabelinie pod Warszawą

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    HugoBoss
    Uczestnik

Następne spotkanie z inscenizacją walk:

1 października 2011 (sobota)
    Izabelin, Polana Jakubów, ul. Tetmajera 38

http://dobroni.pl/rekonstrukcje,izabelin-inscenizacja-walk-grupy-kampinos-w-1944-roku,8169

Chętnych proszę o wpisywanie się,może tym razem zbierze się więcej użytkowników skuterów 🙂

karol7250
    Użytkownik

Ja pewną będę.W drodze powrotnej zapraszam do nowo otwartego muzeum przy cmentarzu w Palmirach.Wczoraj była inscenizacja bitwy pod łomiankami, może ktoś z forum był?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

madi
    Uczestnik

Jak nie będe miał tego dnia szkoły to jade 😉

HugoBoss
    Uczestnik
    Scarlet
    Użytkownik

Do rozważenia 😉

madi
    Uczestnik

rozważaj a my zamawiamy piękną pogodę ;D

clsamg63
    Użytkownik

niby jeszcze daleko… ale tak dla poprawienia humoru:

Sobota 01.10.2011
    Noc 12 (9,4 odczówalna) 1006 hPa 3 m/s Bezchmurnie
    Dzień 21 (19,5 odczówalna) 1006 hPa 3 m/s Bezchmurnie

!!! ;>

clsamg63
    Użytkownik

powiedzcie mi jeszcze skąd lecimy(-cie)???

mariusz145
    Użytkownik

Witam wsztstkich na tej stronie jestem nowy i czy można sie pryłączyć w jakiś wypadach np: cargo . lub pojezidzić. posiadam ja motorower Benzer shaft 50. i z jakimi przewaznie jecidzicie prędkościami? pozdro

madi
    Uczestnik

@clsamg63 – skąd to jeszcze się ustali. Z tą pogodą to nic nie wiadomo, tak na tydzień przed nie da się przewidzieć i mieć pewności w 100% że taka będzie 😉

@Mariusz odpisałem w drugim temacie. Zapraszamy 🙂

clsamg63
    Użytkownik

http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000010
    http://pogodynka.pl/polska/warszawa_warszawa
    http://new.meteo.pl/
    http://pogoda.interia.pl/miasta?id=11982
    http://pogoda.onet.pl/1,3,38,miasto.html

poza tematem,
    pomocna sprawa, od 2 lat oglądam 5 prognoz przed wyjazdem, uśredniam wynik i pogody można być pewnym ;>

ps. pogoda na dłużej niż 24h nie ma opcji, żeby była zawsze trafna ;>

HugoBoss
    Uczestnik

A tu dokładny adres tego wydarzenia:

http://mapa.targeo.pl/Izabelin%20C,tetmajera%2038;si%5B2165131%5D

Głowna ulica,która idzie przez Izabelin to 3-go Maja.

Tu najprostszy dojazd dla ludzi z Warszawy:

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,22,20.88692,52.29096?l=b0c206145188a357

clsamg63
    Użytkownik

zrobiłem notke na forum mielocha, jak zapewne wiecie to forum na w polsce obecnie największe przebicie… ale tak jak na innych forach nie mogłem sie zgadać z ludźmi, żeby cos organizować…

kiedyś był Warsaw Cargo Team, grupa śmigająca po wawie i okolicach, jeździłem chwile z nimi, ale głównie to chłopaki do 18tki i zapaleńcy stantu i pełnego gazu także długo z nimi nie przetrwałem…

z tąd moje pytanie, czy jeszcze rozgłaszać po forach gdzie jestem zalogowany, że organizowany jest nasz wypad ?

HugoBoss
    Uczestnik

Według mnie nie ma sensu,zajrzałem tam i głównie to „dzieci” zajarane tuningiem,nie o takie osoby nam chodzi. Bez obrazy oczywiście.

clsamg63
    Użytkownik

nie no zgadza sie ;>
    liczę na odzew tak min 17 lat wzwyż… na poważnie a nie małolaty same…

HugoBoss
    Uczestnik

Przynajmniej od 18lat wzwyż 🙂

roomcajz
    Uczestnik

formalnie jak jedzie nieletni, to osoba pełnoletnia odpowiada za niego.
    Pełnoletni sam odpowiada za siebie dlatego dla własnego spokoju lepiej by jechali >18 lat

karol7250
    Użytkownik

Mało kto powyżej 18 lat jeździ 50ccm.Bo po co jest to bardziej niebezpieczne, motorower jest zawalidrogą na polskich drogach dlatego każdy woli motocykl, wątpię żeby udało się wam uzbierać jakąś grupę pełnoletnich,skuterami w większości jeżdżą dzieci, które dostały skuter na komunie.

roomcajz
    Uczestnik

ha, zawsze jeździmy w grupie o średniej wieku 25-28 lat i nie ma problemu

a123659
    Uczestnik

A ja myślałem, że liczy się też to co się ma w głowie, a nie tylko wiek. Nie jeden wiekiem przerasta, a w głowie nie oszukujmy się, „bieda”…

madi
    Uczestnik

Ryglos ale tu chodzi o kwestie prawne. Jeśli nie masz 18 lat ukończonych to ktoś inny musi za Ciebie wziąć odpowiedzialność. Domyślasz się, że ciężko znaleźć chętnego, który się podejmie takiego ryzyka.

a123659
    Uczestnik

Aha, to co innego, chociaż pierwsze o tym słyszę. To obowiązuje tylko, gdy się jedzie większą grupą, czy zawsze?

madi
    Uczestnik

Chyba zawsze. Jeśli nie jesteś pełnoletni to ktoś inny, dorosły, musi za Ciebie ponosić odpowiedzialność.

clsamg63
    Użytkownik

to ja też bede dla was młody 😛
    rocznik 92′ powoli 20’tka się zbliża 🙁

madi
    Uczestnik

Spoko, ja jestem ’91 😉

dychul
    Uczestnik

Hehe mógłbym być Waszym tatą (42.l) jednak jak jestem w towarzystwie ekipy nie czuję 20 lat dzielącej różnicy.

dychul
    Uczestnik

karol7250 napisał:

Mało kto powyżej 18 lat jeździ 50ccm.Bo po co jest to bardziej niebezpieczne, motorower jest zawalidrogą na polskich drogach dlatego każdy woli motocykl, wątpię żeby udało się wam uzbierać jakąś grupę pełnoletnich,skuterami w większości jeżdżą dzieci, które dostały skuter na komunie.

Karol ja Ci dam mało kto :/ W Warszawie uważam, że 50 cm ujeżdża około 80% ludzi powyżej 18 lat. A ja też nie uważam się za mało kogo.

madi
    Uczestnik

Dychul, bo Ty czujesz się przy nas 20 lat młodszym 😉 Będziesz mógł się wyrwać 1 października ?

mariusz145
    Użytkownik

ja chyba jestem najmłodszy z ludzi którzy tu piszą bo jestem rocznik 94 i jakoś zabardzo nie chce mieć 18 bo to zaszybko czas leci, chociaż bym chciał pojezidzić sobie na motorach o dużej pojemności a nie na 50ccm.ale z czasem zrobi sie prawko i bedzie fajnie

a123659
    Uczestnik

Ja jestem rocznik 96, więc nie jesteś najmłodszy 😉
    Szczerze? Też nie pragnę jakoś by jak najszybciej była 18-tka. Jakoś nie pragnę życia typu praca – dom – praca – dom… Według mnie ta gonitwa w dzisiejszych czasach jest chora. W dodatku ludzie harują jak woły i nic z tego nie mają… Dlatego od pewnego czasu, wolałbym gdyby czas leciał wolniej, bo nawet nie ma jak się życiem nacieszyć, tylko ciągła gonitwa… Tak samo jak nowa ustawa, że 5 latki do szkoły. Głupota! Co z tego, że niby dzieci wtedy szybko przyswajają wiedzę. To jest odbieranie dzieciom dzieciństwa… Sam pamiętam beztrosko spędzane całe dnie, od samego rana, do samego wieczora na podwórku z innymi dziećmi. I teraz gdy to wspominam to sądzę, że dzieciństwo miałem wspaniałe ;D Nieraz spotykam się ze znajomymi i wspominamy jak to kiedyś było 😉 Ta.Ale się przeprowadziłem jak miałem 11 lat z tamtąd do domu jednorodzinnego i szczerze mówiąc. Żadne luksusy, wygody, to, że kilka razy więcej miejsca niż w bloku nie oddaje tamtego klimatu 😉 Często wracam na tamto osiedle, bo tam najlepsze wspomnienia 😉 Z drugiej strony, gdybym dalej mieszkał w bloku to nie miał bym skutera, psa, ani wielu innych rzeczy, ale i tak sentyment jest 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button