Spotkania, polatanki, zloty -> wawa i okolice

W tym wątku możemy się umawiać. Na początek prośba o wpisanie się (zwłaszcza tych przyczajonych) kto jest aktywny i chciałby pojeździć w towarzystwie. Myślę, że to dobry moment do rozpoczęcia konkretnych działań :)

Jaka cisza. A pogoda elegancka dziś :)

ludzie śpiom. to cisza

Jak pan Łysy tego sam nie ruszy, to masz tutaj (z tym swoim wątkiem), totalną... kaplicę. ;P
^
Ten człowiek ma całkiem spory potencjał, ale mało kto, to tutaj docenia. I wiedzę z jego kolejnych wpisów. A całkiem bystry przy tym jest. ;-)
Ja czytam kolejne jego wpisy i...
^^
Czytam i przyswajam ku sobie (te informacje, które są i dla mnie ważne), a co!
^^^
Nikt się umiałym nie urodził i trzeba się z tym cokolwiek orientować. No jaaa!
*
Jak jest już coś całkiem dobrze napisane, to i nawet poczytać jest to warto. Samemu. Ze zrozumieniem, oczywista. ;-)

Pan Łysy nie może tego ruszyć, o czym już wielokrotnie mówił i pisał - Eademowi również.
Nie posiadam skutera dla przyjemności urządzania sobie wycieczek w weekendy, bo nie mam na to czasu (wolnego). Jestem starym facetem z bagażem i czas w większości zagospodarowuje mi praca, a resztę obowiązki rodzinne. NFW, żebym sobie mógł pobrykać swobodnie kiedy bądź. Skuter służy mi tylko w tygodniu na trasie praca-dom-praca, ewentualnie do wylotu na miasto w celu kupić, załatwić i tyle. Jak będę miał fart latem, to może nim pojadę na wieś - i to będzie najdłuższa trasa w jego życiu.
To jak mam się udzielać w temacie, który mnie zupełnie nie dotyczy...?
Pewnie, że bym chętnie sobie polatał w fajnej grupce, ale za dużo jest na moim łysym łbie :-)

No mnie się świat nie zawali, jeśli na tutejszym forum nikt się nie pojawi. Akurat na Jednoślad bywam najczęściej i chciałem rozruszać temat. Zulusa nie tykam, bo wiem co przerabia. Wydawać by się mogło, że zasięg portalu jest spory, a tu cisza jak makiem zasiał... Dziwne to, zwłaszcza w dobie 125tek.

Fakt, trochę dziwne. Ale zobacz, jak usechł temat zlotu...

Zulus napisał:

Fakt, trochę dziwne. Ale zobacz, jak usechł temat zlotu...

Usechł Panie jak Flinta:D

Nieładnie się Panie tak śmiać, z niepełnosprawnego :-)))