Sportowo wyglądający skuter – POMOCY!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Sportowo wyglądający skuter – POMOCY!

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matol1798 matol1798 6 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Dzony
    Dzony
    Użytkownik

Witam. Niedługo rozpoczynam swoją przygodę ze skuterami. Na sam początek planuję kupić chińczyka (nie używkę, gdyż jest to – czytaj wcześniej – dopiero mój początek jeżdżenia skuterami). 😉 Poszukuję skutera sportowo wyglądającego. Znalazłem Bartona Challengera, lecz jest on ciut za drogi. Czy są jakieś skutery-chińczyki wyglądem przypominające te podane, ale tańsze? Lub w tej samej (podobnej) cenie? Gdyż chciałbym mieć jakiś wybór. 😉 Nie jest ważne czy jest to czterosuw czy dwusuw. Szukam takiego przez wiele dni i nic niestety nie znalazłem. Mam nadzieję użytkownicy Skuterowo.com, że mi pomożecie. Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi 🙂

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Router Sport , Romet 767 , Romet 747 . Bardzo fajne sprzęty 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie