Speedfight2 50cc lc nie ma sily ruszyc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Speedfight2 50cc lc nie ma sily ruszyc

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lolek
    Lolek
    Użytkownik

Witam wszystkich mam problem ze speedem otoz moj skuterek raz ma sile ruszyc raz nie, jak nim wyruszam no jakos ruszy ale ma mula ale nie zawsze czasem rwie jak glupii nie wiecie co moze byc przczyna?

• Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Lolek Lolek.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 lat, 5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Lolek Lolek.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja nie wiem.
    ale myśle że może coś sie psuje.
    sprawdzałes coś? ma to jakiś przebieg, stan, tuning, naprawy? Czy tak z czapy bez żadnych danych mamy Ci zdiagnozowac usterkę?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe Lolek
    Lolek
    Użytkownik

Ja nic o nim nie wiem wiem tylko ze ma podobno nowy cylek nowy przeciwtalerz nowy pasek a dzwon jest troszke mniejszy od korektora nw moze to jest przyczyną a i dodam ze cos rzesi od strony waria

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

rzęsi?

to wstaw go do kogoś kto ogarnia. Nie „podobno” ogarnia, tylko ogarnia. Powie ci przy okazji co masz.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie