Speedfight nie chce odpalic…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Speedfight nie chce odpalic…

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam takie problem… Gdy silnik jest zimny muszę wstrzyknac strzykawka okolo 1-2ml paliwa pod swiece bo inaczej nie zapali ;/ Jak jest cieply to normalne na strzal z rozrusznika pali… Co moze byc wina tego ??

Anonimowy

jaki masz kolor swiecy?

z kopa tez nie chce odpalic? sprobuj na innej swiecy, w kingweyu kiedys mialem podobnie okazalo się ze swieca juz byla zepsuta 😛

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Kopki nie mam 😛 Swieca czerwona iskra jest ok paliwo nie dochodzi do cylka na to wychodzi…

Anonimowy

ja urwalem kopke w moim starym kinweyu ( dzieki bogu juz go sprzedalem :mrgreen: 😀 ) co masz na mysli mowiac ze swieca czerwona ?

ja dzieki kingweyowi nauczylem się reperowac swoj sprzet :-P, Moze w gaźniku zebralo się troszkę smieci i przez to

Anonimowy

gaźnik caly wyczyszczony ;/ i nie mam pojecia od czego to ;/ Lewe powietrze lapiee??? czy co ;/

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

moze poprostu jest źle wyregulowany, regulowales gaznior? ja tak mialem w tym speedzie z rana nie chcial odpalic, musialem się trochę nakopac albo przytkac reka wlot w filtrze powietrza, sprobuj przytkac filtr i zakrec rozrusznikiem. Mozliwe ze lapie lewe powietrze, tak jak mowisz

Anonimowy

Możliwe że lewe powietrze.. sprawdź wymień śmiećę i jestem ciekaw czy sanie nie legło.. ty masz tam automatyczne prawda? jak odpali już np rano gdy go odpalasz pierwszy raz to kopci mocniej (objawy dobrego ssania ) czy nie kopci wcale tylko cały czas tak samo (objawy zepsutego ssania)

Anonimowy

Rano właśnie nie chce odpalic muszę wstrzyknac paliwo pod swiece dopiero wtedy zapali… Sssanie chyba jest dobre bo na poczatku bardziej kopci i czuc ze ssanie jest…. A lewe powietrz moze lapac przez miejsce gdzie kiedys byl wezyk od oleju ?

Anonimowy

był? to co teraz tam jestą?… a i w różnych miejscach może łapać … króciec może być popękany lub źle jest zamontowany gaźnik do króćca lub filtra paliwa… sprawdź wszystko odkręć i przykręć jeszcze raz jak nie pomoże kup nowe membranki i świece i musi być git! 🙄

Anonimowy

Byl… Bo usunelem dozownik bo pompka od oleju się mowiac skromnie rozsypala 😉 Jest to miejsce zatkane i zaklejone…. A membranki jak sprawdźic?? Swieca jest prawie nowa 200km przjechane na niej tylko…
    P.S. mam metalowy krociec nie gumowy wiec popekany nie…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie