speedfight LC sie grzeje!!! POMOCY!!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) speedfight LC sie grzeje!!! POMOCY!!

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

problem moj polega na tym iz skuter mój Peugeot Speedfight LC chłodzony cieczą grzeje się po przejechaniu 3-5 km.wstazówka temperatury wchodzi prawie na czerwone pole…co to moze byc??bardzo proszę o pomoc… dzieki z gory za odp

Anonimowy

PRAWIE??

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

tak prawie tz. na moim wstaźniku temperatury jest skala taka ze od poczatku jest białe pole a na samym koncu jest pole czerwone i wskazówka zachodzi mi na czerwone pole…cylinder jest gorący,pokrywa silnika nagrzana…nie wiem co to moze byc…

Anonimowy

może pompa padła. Spróbuj wymienić też płyn chłodniczy

Anonimowy

Sprawdź czy wszystkie przewody są na swoim miejscu. Jakość płynu chodzącego może mieć znaczenie

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

1. Sprawdz poziom plynu chlodzacego 2. Sprawdz czy przewody sa szczelne i czy plyn leci chlodzic cylinder 3. Sprawdz czy termostat czy jak to tam dziala. Moze tylko wskazuwka swiruje jak u mnie a wszystko jest ok 4. Bardzo się grzeje po tych 4 km?? 5. Wlacza się dmuchawa 6. Przypominalo mi się ze jak jest gaźnik rozregulowany/źle regulowany to tez się szybko grzeje

Anonimowy

możliwe że to tylko termostat , ja tak miałem przy swoim Rg , że temperatura na maksa a w ogóle tak nie bylo … wymieniłem termostat i wszystko ok 😉

Anonimowy

Marcin1992 napisał:

możliwe że to tylko termostat , ja tak miałem przy swoim Rg , że temperatura na maksa a w ogóle tak nie bylo … wymieniłem termostat i wszystko ok 😉

Przecież napisać ze wszystko na gorący….czytać nie umiesz ❓ Mój kuzyn miał cos podobnego i zatarł skuta. Sprawdz czy po tych 4km chłodnica jest gorąca jak to to musisz odpowietrzyc uklad bo ci się zapowietrzył Pozdr.

Anonimowy

Ale jak juz jest temp za wysoka w chlodnicy to dmuchawa powinna się zalaczac!!!

Anonimowy

Nie wiem jak w spedzie ale w aeroxie nie ma dmuchawy. Jak się skuter nagrzeje to chłodnica jest gorąca Jak nie to termostat padł albo się przypowietrzyło.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie