speedfight LC sie grzeje!!! POMOCY!!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

problem moj polega na tym iz skuter mój Peugeot Speedfight LC chłodzony cieczą grzeje się po przejechaniu 3-5 km.wstazówka temperatury wchodzi prawie na czerwone pole…co to moze byc??bardzo proszę o pomoc… dzieki z gory za odp

Anonim
    Gość

PRAWIE??

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Anonim
    Gość

tak prawie tz. na moim wstaźniku temperatury jest skala taka ze od poczatku jest białe pole a na samym koncu jest pole czerwone i wskazówka zachodzi mi na czerwone pole…cylinder jest gorący,pokrywa silnika nagrzana…nie wiem co to moze byc…

Anonim
    Gość

może pompa padła. Spróbuj wymienić też płyn chłodniczy

Anonim
    Gość

Sprawdź czy wszystkie przewody są na swoim miejscu. Jakość płynu chodzącego może mieć znaczenie

Anonim
    Gość

1. Sprawdz poziom plynu chlodzacego 2. Sprawdz czy przewody sa szczelne i czy plyn leci chlodzic cylinder 3. Sprawdz czy termostat czy jak to tam dziala. Moze tylko wskazuwka swiruje jak u mnie a wszystko jest ok 4. Bardzo się grzeje po tych 4 km?? 5. Wlacza się dmuchawa 6. Przypominalo mi się ze jak jest gaźnik rozregulowany/źle regulowany to tez się szybko grzeje

Anonim
    Gość

możliwe że to tylko termostat , ja tak miałem przy swoim Rg , że temperatura na maksa a w ogóle tak nie bylo … wymieniłem termostat i wszystko ok 😉

Anonim
    Gość

Marcin1992 napisał:

możliwe że to tylko termostat , ja tak miałem przy swoim Rg , że temperatura na maksa a w ogóle tak nie bylo … wymieniłem termostat i wszystko ok 😉

Przecież napisać ze wszystko na gorący….czytać nie umiesz ❓ Mój kuzyn miał cos podobnego i zatarł skuta. Sprawdz czy po tych 4km chłodnica jest gorąca jak to to musisz odpowietrzyc uklad bo ci się zapowietrzył Pozdr.

Anonim
    Gość

Ale jak juz jest temp za wysoka w chlodnicy to dmuchawa powinna się zalaczac!!!

Anonim
    Gość

Nie wiem jak w spedzie ale w aeroxie nie ma dmuchawy. Jak się skuter nagrzeje to chłodnica jest gorąca Jak nie to termostat padł albo się przypowietrzyło.

Anonim
    Gość

Od kiedy w skuterach są dmuchawy ?? ❓ ❓ ❓ ❓ Skutery z chłodnicę są chłodzone tylko podczas jazdy jak stoisz w korku to się szybko grzeją ❗ ❗ ❗ Pisałem ci już zapowietrzył się układ ❗ ❗ odpowietrz ❗ ❗ ❗ i w tedy napisz czy pomogło ❗ ❗ musi pomuc 😛

Anonim
    Gość

a mozecie mi powiedziec w jaki sposób odpowietrzyc układ w moim sppedzień

[ Dodano: 2008-06-28, 23:30 ]
    i jeszcze jedno pytanko techniczne:) jeśli odpowitrze układ i będzie dalej tak się działo to jak mam się dostac do pompy zeby ja spawdzic??muszę spuscic cały płyn czy jaką i jak spawdzic czy pompa dobrze chodzi czy nie?? sorki ta te proste pewnie dla wielu pytania ale nie znam się na tym az tak bardzo a mysle ze to sa w miare proste czynnosci ,ktore mogę sam zrobić a nie ,ze oddam squta do serwisu i skasuja mnie straszne pieniazki a to będzie jakis banał… z gory dzieki za odp:) pozdrawiam WszystkicH!!!

Anonim
    Gość

kondziopl3 napisał:

Od kiedy w skuterach są dmuchawy ?? ❓ ❓ ❓ ❓ Skutery z chłodnicę są chłodzone tylko podczas jazdy jak stoisz w korku to się szybko grzeją ❗ ❗ ❗ Pisałem ci już zapowietrzył się układ ❗ ❗ odpowietrz ❗ ❗ ❗ i w tedy napisz czy pomogło ❗ ❗ musi pomuc 😛

W runnerze dmuchawa jest przy chlodnicy i jak się juz nieźle zagrzeje tro wtedy się ona zażacza i wyrażnie ja slychac, nawet jak się silnik zgasi ona chodzi – tak jak w samochodzie

Anonim
    Gość

Widze zy ty masz 180cm to może i masz dmuchawe w 50cm niema 😛 Jak opowietrzysz układ to już powinno być wszystko OK najpierw odpowietrz potem się pchaj do pompy jak nie pomoże. Jak sam nie umisz to daj ojcu 😛

Anonim
    Gość

witam. na wstepie dziekuje wszystkim za odp. wywaliłem na razie termostat(jeszcze nie kupiłem nowego) i wszystko jest niby ok,wskaźnik temperatury na blacie nie dochodzi nawet do połowy czyli tak jak powinien. ale po przejechaniu kulku-kilkunastu kilomertów cylinder jeest gorący czy to normalne?? dzieki z gory za odp.

Anonim
    Gość

słyszałem ostatnio że jak się przejedzie kilometr na wysokich obrotach i jak kolanko będzie gor?ce to masz rozje***y skuter. radzić bym ci to sprawdzić bo nie warto potem obcię?aż się kosztami naprawy skutera ja można to zrobić w 15 min. temperature najlepiej jest sprawdzić optycznym czujnikiem ciep?a jest to specjalistyczne urządzenie więc wątpie żebyś miał je w domu dlatego równie dobrze można się posłurzyć ręką PS: jak byś miał jakieś wątpliwości co do swojej oceny stopnia nagrzania kolanka to morzesz powiedzić koledze że masz dla niego niespodzianke tylko żeby zamknoć oczy i podać ci ręke. jak już to sprawdzisz to napisz, co i jak z tym twoim skuterem żebyśmy mogli ci gale pomagać pozdro 😉

Anonim
    Gość

Kolanko gorace po przejechaniu 1km to skuter rozwalony? :mrgreen: :mrgreen: 😆 😆 xDD Każdy skuter będzie mial gorace kolanko ^^ A co do tematu. Odpowietrzyc chlodnice mozesz w nastepujacy sposob. Odkrecasz wlew plynu chlodzacego. Wlaczasz skuter i niech sobie chodzi. Powinienes zaobserwowac wydobywajace się bombelki powietrza. Gdy one znikna to znaczy, ze uklad jest odpowietrzony 😉 . Zawsze dolej plynu ,gdy jest mniej.

Anonim
    Gość

Gabi napisał:

Kolanko gorace po przejechaniu 1km to skuter rozwalony? :mrgreen: :mrgreen: 😆 😆 xDD Każdy skuter będzie mial gorace kolanko ^^

jakiś ty domyślny… jak ktoś się pyta czy jest wszystko ok ze skuterem jak cylinder po jeździe jest gorący to co myślisz o takim kolesiu …

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button