Speedfight by Danielson Last Photo >Pozegnalna sesyja<

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Speedfight by Danielson Last Photo >Pozegnalna sesyja<

Ten temat zawiera 413 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 414 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #245411 Odpowiedź

Anonimowy

Speeda kupiłem w listopadzie mial 19 tys. przebiegu i byla to pełna seria. Zaczelo się od tego ze w styczniu mialem spotkanie z sarna i musialem plastiki pomalowac. Wybor padl na ciemny niebieski. Ostatnio pasek pekl i dostalem wiekszy funduszy a tu rzeczy ktore zrobilem:
    Mechaniczny:
    -filtr powietrza 4RACE
    -Airsal sport 70ccm
    -wal tr evo
    -wario hebo ng
    -sprzeglo top racing
    -pasek athena
    -tłumik giannelli spl
    Optyka:
    -badlook
    -custom dupa
    -malowanie
    -kiera bmx i mostek od furiusa
    -lusterko f1 milenium
    -i inne ;pp
    PLANY:
    -liczniki digital
    -przerobka LC
    -Gaznik wiekszy (moze niedlugo)
    -obic siedzenie na ROZ !! ;D

#245412 Odpowiedź

Anonimowy

nie jest zły ten lakier, aczkolwiek mi by bardziej felgi podobały się czarne lub pod kolor karoserii.
    Jak z osiągami? jaki v-max?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #245413 Odpowiedź

Anonimowy

serja zablokowana 65 z gorki 70. Teraz nie wiem w pon pasek przyjdzie i wyprubuje wario tłumik i sprzeglo ;] ale mysle e z 80 powinno isc…

#245414 Odpowiedź

Anonimowy

Piękny Speed a lakier jak cukierek :d W ogóle speedy są piękne 😀 Nie myślałeś nad założeniem zwykłego zawieszenia z przodu ??

#245415 Odpowiedź

Anonimowy

Nie nie myslalem 😉 a lakier piekny nie widac nawet ze sprayem małowany 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #245416 Odpowiedź

Anonimowy

Ładny, tunel daj na ten złoty jeszcze 😛

#245417 Odpowiedź

Anonimowy

No muszę… ale farby mi nie zostalo i bd wymienial plastik przed kolanami i wtedy pomaluje… Jutro zakladam wario hebo ng sprzeglo top racing 😉 tylko chyba tego nie wyreguluje bo mam tylko to co w zestawie bylo… Jak założę to napisze jak z osiagami 🙂

#245418 Odpowiedź

Anonimowy

ja tak jak już mówiłem zamiast małować dodatkowo elementy na żółto lepiej felgi na niebieski lub czarny. mi ten żółty jakoś nie pasuje, 3 kolory to trochę za dużo ;/

#245419 Odpowiedź

Anonimowy

Mafioz, To nie zolty 😉 moze na fotach tak wychodzi ale to kolor zloty ten sam co felgi subaru 🙂

[ Dodano: 23-04-2009, 13:16 ]
    Nadkole zrobione 😉 jutro bd robil audio 😉
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eaba5c6b7d6759e7.html <— foto skonczonego nadkola…
    V-max sprawdzony 101 z gorki wedlug GPS Tomtoma 😉

#245420 Odpowiedź

Anonimowy

A to jest nadkole z mielo.cha ??

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 414 łącznie)
Odpowiedz do: Speedfight by Danielson Last Photo >Pozegnalna sesyja<
Informacje o Tobie: