Speedfight 2 Filtr powietrza

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Speedfight 2 Filtr powietrza

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe nawe nawe 1 miesięcy temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe nawe
    nawe
    Użytkownik

siema mam pytanie czy ta rurka przy filtrze powietrza jest zbedna? zdjecie ponizej.

https://iv.pl/image/GrZuP82

Moj speed ma ciezko odpalic na zimnym silniku.Teraz mi stal dwa miesiace nieodpalany i za cholere nie chcial odpalic,wiec zalalem paliwa pod swiece i odpalil od strzala.Jak juz odpali to chodzi elegancko obroty trzyma itp:) przy ponownym odpaleniu lapie na strzala,problem sie pojawia jak po stoi dzien nieodpalany.swieca jest mokra takze paliwa dostaje iskra tez jest elegancka 🙂 Obstawiam ze przyczyna moze byc filtr powietrza?
    Kilka dni temu wyjałem ta gabke z filtra powietrza i skuter ku mojemu z dziwieniu odpalil:)
    Stad moje pytanie czy wywalic ta rurke plastkowa? bo zapewne przez nia dostaje za malo powietrza

• Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe nawe nawe.
    • Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe nawe nawe.
    Zdjęcie profilowe nawe
    nawe
    Użytkownik

Wyczysciłem gabke z filtra powietrza oraz usunałem ta rurke plastikowa i skuter odpala.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie