Speed 2 307wrc AC vs. XR6

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Speed 2 307wrc AC vs. XR6

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #248386 Odpowiedź

Anonimowy

Witam zakładam ankiete poniewaz nie wiem co wybrać mam do wyboru speeda 2 307 wrc AC sprowadzonego z angli, trzeba w nim pomalowac jeden plastik ten dolny gdzie pisze peugeot i wyczyścić go dobrze bo jest strasznie brudny stał 1.5 miesiąca na dworze pod dachem tyko. rok 04 przebieg 1200 cena cos koło 3300 . mam do wyboru równiez peugeota xr6 rok 04 ładnie wymalowany na standard jak z salonu wszystkie plastiki i naklejki, cena cos koło 4300.

JAK GŁOSUJECIE TO DAWAJCIE KOMENTARZ…. sory za caps.

#248387 Odpowiedź

Anonimowy

wes w tamtym temacie zrob ankiete a ten temat zglos do moda zeby go wywalil bo się syf robi

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #248388 Odpowiedź

Anonimowy

tamtego juz nie ma 🙂

#248389 Odpowiedź

Anonimowy

Oczywiście że Peugeot xr6 przynajmniej nie siędzisz na tym jak na kiblu , Silnik Minarelli AM6 więc bardzo dobry silnik a nie to peugeotowskie padło. Nie mówię że silniki peugeotowskie są jakieś dziadowskie ale rewelacyjne też nie są ! Następna rzecz to Zawieszenie Speedy mają ten przedni teleskop który podobno Sie rozlatuje ;] A Peugeot xr6 ma normalne lagi jak powinno być a nie jakieś śmieszne wahacze itp.

#248390 Odpowiedź

Anonimowy

ILE TEN XR6 KOSZTUJE??? NAPISAŁEŚ ŻE 43 TYS. ZŁ.

cena cos koło 43000.

A tak na poważnie to speed to skuter a xr6 to już jakieś moto. Ja brałbym xr6.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #248391 Odpowiedź

Anonimowy

Decyduje się na speeda 🙂 jak go zakupie to dam fotki a moze akurat sprowadzą cos lepszego. bo dopiero koło 28 jade po niego wiec moze byc nowa dostawa z Angli. Prosze o zamkniecie tamtu:)

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Speed 2 307wrc AC vs. XR6
Informacje o Tobie: